СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Не е зора само за китки, Танет, не е :nod: !
РОУЗ написа:Драги вехтошарки, обръщам се с молба към вас, ако видите някъде 1-2 дървени чекмедженца, които самите вие няма къде да употребите, независимо дали до кофите или на някой битак, особено ако са с квадратна фаца /такива нямам/ помислете за мен и моя нов проект.............. Знам, че сте ценителки и самите вие нямате излишни вехтории :mrgreen: , но приемам всякакви идеи и предложения, мислех да пусна прошението си в "разменям" , примерно разменям двугодишна остинка за старо чекмедже, но сигурно ще ме натирят, там май само китки се разменят. 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Margaritenia написа:И аз имам вкоренен резник!!!! :ieeemyzh:
Лаваглут, цяла зима стоя на прозореца във вода със захар и отпусна най-накрая душата та към март ме зарадва с малки бели коренчета. Сложих го в градината и в момента е така:

Изображение
d_vitanova написа:Не се фукай много. Лаваглута е като троскот .
d_vitanova написа:
mds777 написа:Margaritenia , а каква е рецептата: колко захар на какво количество вода?
На каква температура се оставя- в по- хладна стая или добре отопляема?
Третирала го е като букет резника и го е забравила :hihihi:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

bell написа:
РОУЗ написа:мислех да пусна прошението си в "разменям" , примерно разменям двугодишна остинка за старо чекмедже, но сигурно ще ме натирят, там май само китки се разменят. 8-)
:snurd: :snurd: :snurd: разменям арпаджик за стара ютия, че ми трябва за хладно оръжие :mrgreen: кралици за талашити ша ми разменя! :svekurva:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Tanet написа:
wenche написа:И баро-термометър :potekoha: Сега вече ще излизаш да си копаш в градинката метеорологично подкована.
И аз ровичках в паяжините на тавана. Намерих си албума с детските снимки.

Изображение

И писма от ММ отпреди 40 години. ;)
Венче, не си мръднала да ти кажа :nod:
Танчеееее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от kim »

Тутти написа:
незабравка написа:Тази година взех,че най-сетне наторих ЛЕСПЕДЕЦАТА и тя пощуря.Ама как се нагъчкаха само с ЛЕЙЦЕСТЕРИЯТА ,която засадих на мястото на ЦЕЗЕЛПИНИЯТА...
Това ще го назубря и ще провися на няколко приятели ченетата като го изрека с компетентен тон.
Преди това обаче трябва да попрочета в Гугълчо какво е това сложно понятие. :hihihi:
Като ги гледам са изключително красиви храсти, Незабравче. :tzeluvka:
:lol: :lol:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

незабравка написа:
РОУЗ написа:Тамън се научих да изговарям хахонехлое и сега с тази леспедеца и следващото, дето не го запомних, ме разби. :lol:
Тази леспедеца и аз да питам, студоустойчива ли е /ако тя е онова висящо розово нещо/ и ако да - откъде ги взимате тез леспедеци? /леле, три пъти успях да го напиша/ :o
Розовото е леспедецата,за 6-та зона е,има я в Пландорексовата оферта. :dovolen:
Абе ,направо не смея да кажа,но....,от дясната страна на цезалпинията имаше засадена една гомфостигма-/Gomphostigma/ .ама тя взе,че се гътна миналата зима,та скороговорката се съкрати малко. :D .
незабравка написа:Ама засадила съм ги едно до друго баш със засукани имена всичките, да.Впрочем доста пъти съм се смяла заедно с хора които идват да търсят нещо в разсадника и дигиталисът се е оказвал ''гениталис'',кариоптерисът-''птеродактилис'' и т,н.На мене езиците ми вървят и много помня засукани названия,обаче съм зле с навигацията,не помня от къде минавам и сега малката щерка я е страх да не се загубя в София,като и отивам на гости. :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

calico написа:Боже какъв ден!! :ieeemyzh:

Мъж няма, деца няма, внуци няма, няма на кого да се готви, да се шета. И за да е пълно щастието - вали, не може и двора да се премете, нито в градина да се работи, вчера обрах всички чушки и камби и ги консервирах- и там няма нищо за правене.. :ieeemyzh: Принудена съм да мързелувам :angel2: , един наистина много ползотворен ден.
Благодаря ти, Господи, за този ден :ieeemyzh:
GIOIA(Джоя)

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от GIOIA(Джоя) »

tili написа:
wenche написа:Тили, к'во ти става бе, душо :lol:
Ти темите за Нашите бебета и Имам повод да почерпя не си ли ги виждала? ! :hihihi:
Ами - заплес, какво да се прави :) Сегаще ида да видя какво се е намножило из темите :mrgreen:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

tili написа:.......
Хайде, делфиниумни момичета на красивия Blue bird :gydigydi: , да запее синя птица и в нашите градини :)
Остава да се съберат 7 бройки!

Клубът приема и нови членове :lol:

Да познаем дали клуба на
tili написа:Сиянята птица
събра бройките :hihihi:
Грешката е вярна - "сиянята" е събирателно от сияйна и синя ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Късно снощи погледнах набързо в тази тема и попаднах на дигиталиса-гениталис и кариоптерисът-птеродактилис на Незабравка и изпоплаших домашните с бесния си хилеж Изображение Изображение... Обичам я тая тема :slove: !!!

Но за да не съм извън темата:
лалесъм написа:
elfy написа:Ех, лаленце, принцеса да не си във вашето семейство... :lol:
:lol: :daaa: Затова в нашето семейство, Елфи, се отглеждат предимно принцове ;)
И още:
лалесъм написа: Вчера наша Сашка беше цъфнала, но не ми се въргаляше в земята да я снимам :mrgreen:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”