СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
wenche

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от wenche »

незабравка написа:
РОУЗ написа:Тамън се научих да изговарям хахонехлое и сега с тази леспедеца и следващото, дето не го запомних, ме разби. :lol:
Тази леспедеца и аз да питам, студоустойчива ли е /ако тя е онова висящо розово нещо/ и ако да - откъде ги взимате тез леспедеци? /леле, три пъти успях да го напиша/ :o
Розовото е леспедецата,за 6-та зона е,има я в Пландорексовата оферта. :dovolen:
Абе ,направо не смея да кажа,но....,от дясната страна на цезалпинията имаше засадена една гомфостигма-/Gomphostigma/ .ама тя взе,че се гътна миналата зима,та скороговорката се съкрати малко. :D .
:lol: :lol: :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Lilly написа:Изображение

Изображение

Не бях виждала до сега такъв мутант :D
Няма как да не се похваля какви необикновени рози отглеждам :lol:
libra написа:Направо нов сорт,ще се харчи много!
Lilly написа:не съм сигурна вижда ли се какво съм снимала - от сърцевината / центъра / на една цъфнала роза / един цвят/ излизат около 20 малки розички
Честно - даже ми е малко зловещо - все едно, че съм взела резник от Чернобил :snif:
но няма съмнение, че е уникат :D
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

wenche написа:Не мога да повярвам :lol: :lol: :lol: :lol:
Агенте, темата за гулаша я разтягаме от миналата зима :gush: Мине се, не мине време и някой току каже ГУЛАШ, също като КАТЕРИЦА :tzeluvka:
........
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

wenche написа:... Лаленце, колко щайги закопа ? Моят комшия след ремонта зарови старите порцеланови мивки с тази цел, нищо не е споделил за тоалетните чинии, но можем да гадаем :lol:
Лаленце ще пълни щайгите с лалета. За последен опит. Девойки, имате ли излишни тоалетни чинии? :sitwasntme:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Daniela Pargu »

Давай адрес :hihihi: :lol: :lol: :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

lenuza73 написа:Получен и положен в земята..
Бяхме на кални бани до сега :lol: омацани ,но мисията бе възможна :nod: Наложи се да залягам между храстите докато минаваха съседите по пътя,че да не ме видят кви ги върша и ме сметнат за хахо :hihihi:
Мис Барцела е на отреденото и място .Остава да зацъфти и ще съм вери хепи :ieeee:

Благодарности на Бени и Катето :tzeluvka: :gush:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Гео, граф написа:
Мдам, кой конски ла*на събира, кой лъвски, кой по нощИте ходи из градината да разпознава китки, кой троскот и фитолака обгрижва и защитава със зъби и нокти, кой си посипва главата с пепел за напоръчани цветя, които просто няма къде да сложи, кой от кофите вади изхвърлени саксии, кой си плеви марковите ехинацеи, кой копа дупки за рози метър на метър или ги опръсква богато с раундъп, кой го напада мъжка коза, кой вместо с подготвения фунгицид пръска памуклийките с CILLIT BANG за баня, кой си преследва из офисите еконтски пратените китки... абе, луди катерици сме сичките :angelche:
даже и още подвизи има... :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

miltonia написа:
Lalel4e написа: :lol: Па я кирката не мо'а я дигнА! :lol: :lol: :lol:
С тесличката окопавах около корените,
:nod: Lalel4e, не си само ти така! Аз мотика и лопата не ползвам, че много тежат, пък и няма къде да ги забия. ;)
Преди време си копаех лежерно с тесличката, от две години съм я заменила с един стар кухненски нож с отчупен връх, а тази есен, след поредното посещение в Еконт за поредното кашонче, ММ ми заяви, че очаква да ме види напролет как копая с пилата за нокти!! :x Голяма теснотия! Ама важното е да си намериш място, където мечтите ти да се ширят. :angelche:
Добре си ни дошла! :tzvetentze:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Tanet »

Lalel4e написа:
Shami написа: От известно време си мисля колко несправедливо е разпределението на пръст по земята :lol: :lol: :lol:
Днес минавам по една улица, някакви тръби прекарваха и едно малко багерче... ахххх :gush: да го нагушкаш :lol:, накопали една хубава пръст... Ама това е. Ще
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

miltonia написа:
Lalel4e написа: :lol: Па я кирката не мо'а я дигнА! :lol: :lol: :lol:
С тесличката окопавах около корените,
:nod: Lalel4e, не си само ти така! Аз мотика и лопата не ползвам, че много тежат, пък и няма къде да ги забия. ;)
Преди време си копаех лежерно с тесличката, от две години съм я заменила с един стар кухненски нож с отчупен връх, а тази есен, след поредното посещение в Еконт за поредното кашонче, ММ ми заяви, че очаква да ме види напролет как копая с пилата за нокти!! :x Голяма теснотия! Ама важното е да си намериш място, където мечтите ти да се ширят. :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”