СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1507 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

venetka70 написа:Нц, не готвим. Поне не до днес.
Днес вечерта ще сме на яйца с киселец. Утре ще им правя печурки с бира и магданоз.
А в неделя ще е обичайното готвене за седмица напред, но още не съм го доизмислила. На фаза идеен проект за готвене за седмицата съм и още осигурявам продуктите, че в хладилника е ....... бяла тишинаааа. Тоест има само сирене и мляко.
:lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

miltonia написа: Абе с две думи, и двата бумбара /агрилуса и стъбления пробивач Syrista parreyssi/ гризат стъблата, но единия подкожно, а другия -интравенозно. :mrgreen: /Това е за тези, които се разхождат със спринцовка в ръка, да знаят къде да се целят. :hihihi: /

Тово, твойто буболече изглежда с твърди крила и с тази удължена муцунка прилича на пъпкопробивач - хоботник.
Направо е сладурче в сравнение с наште гадини! ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1507 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

wenche написа:
Asarina написа:На соса за шведските кюфтенца, ако му сложим арабските 7 подправки, какво ли ще се получи :hmmm:
Все едно ще са го готвили новите шведи :hihihi:
Вени, ще те следя отблизо :nod: . Теб и Либра. Усещам ви някак, че все по-често сте за тая тема 8-) ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1507 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

В темата на Ноел. Преглеждам я детайлно в търсене на най-най-снимките за конкурса и попаднах на свое мнение, на което сама си се разхилих :lol: :lol: :
Noel написа:
dal написа:Чудно хубаво , пролетната градина е невероятна , а като знам за какъв терен става въпрос - наистина си натворила чудеса !
Знаеш ли ако ти дойдат от форума на гости не е лошо да се разходите , наснимате , да си говорите за градината на висок глас , току виж горе по етажите уври някоя дебела чутура безотговорна.... :daaa: :liubov:
Не знам дали сме говорили високо,но посещението на Гео със синчето и е направило силно впетчатление.
Днес,при вечерната ми разходка около градината,две съседки от другия блок веднага ме попитаха кои са били хората.И понеже детето седеше на пейката с таблет в ръка е изумило бабите :nod:
Казвам им,че са от инспектората,дошли са да заснемат и опишат растенията :lol:
Питат,защо...еми ще видите-отговарям.
Оставих ги в размисъл .Сигурна съм,че още утре ще се разнесе мълвата :daaa:
Ще се знае ,че и контролни органи вече се интересуват от терена.
Гео, граф написа:
Noel написа: ... Оставих ги в размисъл .Сигурна съм,че още утре ще се разнесе мълвата :daaa:
Ще се знае ,че и контролни органи вече се интересуват от терена.
Абсолютно вярно твърдение! КЦК при ФХК (Контролна цветарска комисия при форум Хобикафе) следи отблизо проекта, заснема детайлно терена, отбелязва точното положение, височина, брой листа и цветове, както и статус на всяко, повтарям ВСЯКО растение. В храстите лежат специално обучени морски пехотинци с напълнени със сол пушки, готови да обезпечат отцепване на района в случай на навлизане в него на съмнителни персони с мургав тен или артистично дегизирани като възрастни жени агенти на холандските цветарски концерни. Снайперисти са разставени по покривите на околните сгради, а наоколо уж небрежно патрулират цветарски спецчасти, дегизирани като младежи с таблети и разсеяни жени на средна възраст с налудно поведение :sbandit: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Kaira »

:srofl: :srofl: :srofl:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Re: Хости, хемерокалиси и други от Еурохоста - Словакия
Мнениеот kim » Сря Апр 26, 2017 7:31 pm
kim написа: ...................
За тези растения, които остават при мен по празниците (много празници напоследък :mrgreen: ) не се тревожете.
Ще бъдат обгрижени максимално ;)
alina написа:
kim написа:На целодневна сянка са, хладно е. Има доста малки растения, на които влажните вестници достигат доста над тях.
Най-вече те ме притесняват.
Най-добре коренчетата в прах от въглища. Въглищата на прах спират гниенето.
calico написа:прах от въглища, Алина, то добре, ама нали си представяш на хиляди растения да се пудрят как става. Че те ще цъфнат докато още пудри.
каквото - това :daaa:
..............
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Гео, граф написа:
calico написа:... Гео, на последната снимка в градината липсват разни неща, да пращам ли?
Калико, вече 2-3 година между ирисите хвърлям несметни количества семена от ешолция и нигела. Резултата е единични плешиви растенийца. Там има едни мощни мравуняци, които очевидно са ми безкрайно благодарни за кетъринга :eeeh: . Така че ако ми измислиш пълнеж за сянка, мравко- и кучоустойчив, ще ти викам како :nod: :liubov: !
Deleted User 2919

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Deleted User 2919 »

лалесъм написа:
Re: Хости, хемерокалиси и други от Еурохоста - Словакия
Мнениеот kim » Сря Апр 26, 2017 7:31 pm
kim написа: ...................
За тези растения, които остават при мен по празниците (много празници напоследък :mrgreen: ) не се тревожете.
Ще бъдат обгрижени максимално ;)
alina написа:
kim написа:На целодневна сянка са, хладно е. Има доста малки растения, на които влажните вестници достигат доста над тях.
Най-вече те ме притесняват.
Най-добре коренчетата в прах от въглища. Въглищата на прах спират гниенето.
calico написа:прах от въглища, Алина, то добре, ама нали си представяш на хиляди растения да се пудрят как става. Че те ще цъфнат докато още пудри.
каквото - това :daaa:
..............
:D Пръскат хиляди ..докато пръскат първите последните вече са изсъхнали или изгнили..Темата е за смешното, но за въглища на прах дават специалисти на орхидеи.Там гниенето на корените е често.Като се отреже изгнилото, пудрят с въглища на прах.Не пепел!!! :D Въглища на прах, тези които пият от разстройството или при натравянето с храна... :D :D :D :D :D :D
Последно промяна от Deleted User 2919 на Май 3, '17, 14:30, променено общо 1 път.
Deleted User 2919

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Deleted User 2919 »

Изображение
Благодарение на тази тема, много хора се страхуват да пишат, някои болезненно понасят подобно.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1507 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

alina написа:Благодарение на тази тема, много хора се страхуват да пишат, някои болезненно понасят подобно.
Чак пък да се страхуват :| ? Алина, сериозно ли? Някакъв страх да не се поизложиш в обществото е оправдан. Донякъде. За някого. Аз пък мра да се излагам и никак не ме е страх от това. Ако ни нямаше няколко такива като мен, тази тема щеше да е скучна (а и света като цяло :angelche: ). Отпусни си душицата и се посмей на воля за моя сметка :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”