СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от dar »

Daniela Pargu написа:
РОУЗ написа:Моето сляпо куче го познавам лично :lol: , в едни проливни дъждове изпълзя отнякъде и търчеше заблудено, като се опитваше да се вкопае в подпорната стеничка, рошаво, мокро, нещастно, накрая успя да я заобиколи и се изшмули през мрежата в комшията.
Сърце не ми даде да го утепам с мотиката, сигурно са му се наводнили тунелите или някой през 5 места му е пуснал я карбамит, я торта Гараш :lol: , но се спасяваше по повърхността.
Роуз,миличка :srofl: :srofl: :srofl:
Е това ,всъщност е най-гадното-аз пък за къртичето си страдам,че изгоних го и дойде напаста! :ufff:
Calendula_off написа:Преди години първото ни запознанство със сляпото куче ( по плевенският край му казват подровляк), мама реши, че сега е момента да утрепе къртица. И като изкопа онова ти нещо, ама цвърчи и агресивно, но го уби ( по хуманен начин :D ). После сме го гледали, то едни зъби идваха и комший да го гледат. Сега в един градинарски форум предлагат самоделен капан тръба, която се постая в тумела и като мине се заклещва и остава там. Ама то колко тръби трябва да направим, аз направо ще газифицирам селото, ако тръгна да копая всеки тунел.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от dar »

Calendula_off написа:
calico написа:Календула, котките не ги ли прогонват?
моите котки държат сляпото куче по границата на оградата, не смее да припари навътре, а преди беше ужас.
но котките винаги са над 3, при това женски, щото те са ловците.
Имаме три котки, които са само котки по документи. Толкова мързеливи, че не знам как съществуват, дъщеря ми лятото в количката за кукли ги вози, облича ги и те стоят и не мърдат.
РОУЗ написа: calico, при мен преди кучето имаше котки, минимум по 5 се мотаха из двора, живееха си в пълна хармония и със слепите кучета, и със змиите.
Освен да разпращаш по Еконт котенца от твоите котки за желаещите. :lol:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2696
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 162 пъти
Получил благодарност: 123 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от marillia »

Ох, момичета :lol: :lol: :lol:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от dar »

лалесъм написа:dar :daaa:
Кой ми е учителя се питам, че да не е ок :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

wenche написа:Добро утро !
Решила съм днес да си измия пролетно колата, да изрина пръстта от багажника, да го разчистя от саксийки и пликчета,( че да отворя място за нови :oops:) и да си залепя стикера на чисто стъкло.
Но първо по традиция сядам с кафето и надниквам във форума. И ето на какво попадам, обърнете внимание на датата

Re: Ъъъ...мотивацията...
Мнение от Titi » Чет Яну 17, 2013 11:20 am
Titi написа: И аз да ви вдъхновя, ще ви кажа, че освен всичко друго в сауната може много интересни запознанства да се вържат. Ето какво ми се случи на мен:
Излегнала съм се в сауната и релаксирам, гол като сокол, щото тя е само за жени. Само аз и една жена сме вътре. Влиза трета и ме пита може ли да легне на пейката под мен. Отговарям с да и продължавам да си релаксирам. Чувам шумолене, настаняване, последваща тишина и после точно до ухото ми зададен въпрос: "Извинявайте, Вие да сте Тити случайно"? :shock: :shock: Ококорвам очи и се вторачвам в непознатата /гола/ жена до мен. Тя се ухилва широко и казва: "Приятно ми е, аз съм milena02" :lol: :lol:
За първи път в живота си се запознавам гола с някой, също гол :shock: :lol: :shock: Казва ми, че ме познала от снимките тук, а аз съм още по-очудена, защото освен че съм без дрехи, ами съм си нахлупила и една шапка за баня на главата, защото косата ми е омазана в масла. Е, как ме позна и до днес не ми е ясно:lol:
Все пак ще си лепна стикера, дори и само като красив аксесоар :liubov:
Гео, граф написа:Вени, сълзи ми излязоха от хилеж бре Изображение Изображение Изображение ... Не е истина просто, явно и без стикери натюр в сауната се разпознаваме :srofl: :srofl: :srofl:... Милена не напразно е Агент02 :nod: !

И за да не съм извън темата, ще цитирам великия Чарли Чаплин, чиито думи са валидни за целокупното градинарско съсловие:

"Когато започнах да обичам себе си, престанах да ограбвам собственото си време. Днес правя само това, което ми носи щастие и радост, което обичам да правя и носи на сърцето ми приятни усещания."
milena02 написа::lol: :lol: :lol: Абе вие слонска памет имате! :ufff: Чиста истина си е това! С Тити плувахме в един и същи басейн и така се запознахме. Бях я видяла по снимки разни тука и после като се засякохме в сауната, я разпознах. И така цял един период през ден-два си другарувахме дибидюс голи в сауната и си говорехме за китки. А после, като се видяхме за първи път на форумна среща напомадени и фризирани, тя вика: "Бря! Ти ли си това? С дрехи не мога да те позная, аз все по гол задник си те знам...." :lol:
...........
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Малката Ида написа: .......

Усмивка :D

Изображение

Изображение :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

wenche написа:А сега да видите вие, и аз цъфнах. :ieeee:
От три години едно кукуряково листо лежи залепнало в земята и тая седмица какво му стана :shock: без предупреждение, щеше да ми докара инфаркт
Изображение
...............
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1722 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Златка Трънова написа:Прости ми боже,че отидох в Лидл и накупих от всичките 15 вида луковици, дето нито ги знам какви са, нито как се садят,а само от пустото желание да ги имам !
:lol: :lol: :lol: Злате, не си сама, мила :nod: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1722 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Темата е ''Солените палачинки с пълнеж'' на Калико 8-)
GIOIA(Джоя) написа:Ани,тези палачинки бяха най вкусните,които съм яла :potekoha:
Даже взехме малко за у Люб,но нали не стигнахме до тях ....
Вече в двора на Тили,тя бърза да отключи,че даваме зор за тоалетната,влиза вътре ,след малко излиза и казва"Какво става бе хора?Нали за тоалетна бързахте?"А ние с Тобо и Милени ,отворили едно подносче за торта с лакомсва,унищожавахме последните палачинки,гледайки виновно :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”