СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от radiva »

bell написа:ох, Либре няма оправия :svekurva: ще трябва да се мятаме, като жива барикада пред розите.

Не хукна ли към вилата отивам да прибирам всички ножици при Ноел :sbandit: Бедствено е положението! Призовавам розари в петък да се притекат на помощ за опазване на розовите храсти :liubov2:

Седим ние с Калико до една роза, а тя до коляно висока и покрита с полузелена трева. Викаме "Туй троскот, бре! Ще го режем!", роза се не види, клони нищо :angelche:
Иде Ноел и казва: - Сега ще я оправя, туй е безценна .... трънкина /името не запомних/, маслото забравих.
И кат краварките в левия ъгъл чакаме, чакаме да я ореже и гледаме как ще освободи розата. Взима тя една чесалка и почва да я реши, като за фризура...5 мин., 10 мин., 15 мин.... изпушихме цигарите.
- Готово.
Пуска тя сноповете и тревата пак полегнала връз розата.
- Е, как добре де, ще я режеш ли?
- Не, готова е! Тази не се реже. Режете сега розата!

Една държи треви, друга кълца в основата клони, ни роза се види, ни тръни :svekurva:

И после нейната теория, за "което оцелее" е то няма никакъв равен старт! :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: Ох много се смях. Как ми се прииска и аз да имам нужда от помощ. Не че си знам всичко, просто още градина не съм направила като хората. :lol:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Ава_и_мама »

libra написа:Миленка да внимава някоя хиена да не отмъкне младия косач.
Грешиш libra! Ние не сме хиени, а от онези лаещите кучета дето не хапят, обаждат за опасност! Тези дето си мълчат и точат лиги скрити в храстите те са опасни! На нас ни е минало времето вече, не вярваме на " Колко са ти сини очите! Тази звездичка е за тебе!". На нас ни дай китки, манджи и раздумки. :gush: :tzeluvka:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от libra »

Имам предвид,някоя мераклийка от минаващите сутрин и вечер покрай оградата.Иначе,ние не сме от тия, Како Сийке.
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 30 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от sofy »

КАЛО написа:Малко слънце и топлина, и веднага замирисва на море, на лято, "и на още нещо....".

Изображение
nora написа:Като гледам през моя прозорец това "още нещо" трябва да е сняг.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10770
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 452 пъти
Обратна връзка:

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от botan »

iva_pa написа:от първата снимка според мен не е трева а някакво растение.
Ма'нете го вий туй животно тревата!
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2693
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 162 пъти
Получил благодарност: 119 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от marillia »

libra написа:Kакво ще е времето в Кавала тогава?Да знам дали да си вземем роклята с гол гръб без предница.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Силвия »

Луизчето е пълна с бисери, ама тук много се хилих :lol:
Lois написа:Аз я поръчах в сегашната поръчка от холандеца :) има много имена, едното е My granny :lol:
Как може да е едновременно фавън, боса нова и баба ми, не знам :lol:
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Анемоне »

Обичам ви и с рокли без предници и с голи гърбове,с хронични цветни заболявания,и на околомръсното заработващи лев за рози и божури,с грешно написани имена,или с имена на кантар ;),пък с три деца от различни мъже,най ми се доближавате до концепцията за живота,с подкожна контрацепция-още по-добре....толкова ви обичам и толкова БЛАГОДАРЯ!!!!за всички вас феи и фейове,ко-кошки и петлъовци,влюбени изпозагубени,с панталони или без,само по итох,или на морков или бастун клъвнали,с китка от нецъфнал и невкоренен резник от роза закичени:))))Продължавайте в същия дух!
Мадам Мери,Дал и Кантара (Либра) са ми светата троица непоклатима,ооо чакай че замалко да обидя и докачливия Дарби ;)))Поклон до земята :))))
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

wenche написа:ММ не на шега всеки път ми предлага да докара колата до плажа и да ми даде лопата. ;)
Не че идеята му е лоша, ама пусти срам :oops:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

kali написа:miltonia, аз ходих да гледам монтаната с лупа и като че ли видях нещо зеленичко в едно ъгълче и сега съм с надежда. пробвай и ти! :lol:
miltonia написа::lol: :lol: Ха сега де, откъде да си купя лупа?! Купувах почва, саксии, торове, препарати, стойки, кокосово платно за изолация, бамбукови пръчки и какво ли не, но не съм се сещала, че ще ми трябва лупа за отглеждането на клематиси. :mrgreen:
ToBo написа:......
Монтаните сега са живи само ако ги гледа човек с лупа :lol:
Няма ли около теб някоя баба със силни очила :hihihi:
miltonia написа:Хмм, по-скоро аз вървя към тази категория, но очилата ми не са достатъчно силни, или достатъчно "розови". 8-) Ще му дам време до края на март да оправдае надеждите ми, след което почвам да ровя около стъблото му. :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”