Цветя за сватбена украса?

mimenceee
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юни 17, '11, 11:47

Цветя за сватбена украса?

Мнение от mimenceee »

Здравейте август месец ми предстои сватба във Варна и понеже ми се искаше украсата по масите да е от естествени цветя, което е доста скъпо ми хрумна идеята защо вместо ваза с вода, да не са засадени с коренчета нисички цветенца по лесно бих се сдобила с такива... Ще ви помоля да ми преложите видове цветя които са подходящи за украса по масата и които август месец ще са в силата си, за цветпве нямам предпочитания бели,зелени,розови,лилави силно се надявам на помощта ви... :tzeluvka:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13701
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 343 пъти

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от zeleno »

теменужки
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2236 пъти

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от Мария Николова »

zeleno написа:теменужки
или калдаръмчета, ниски цинии, ниски кученца - важното е да са ниски. Но май наистина най-добре ще стоят теменужкте. :nod: :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
mimenceee
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юни 17, '11, 11:47

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от mimenceee »

За тези ли става въпрос? Изображение Понеже аз имам в двора такива но те сега са във вихъра си, на 6 август не знам как ще изглеждат.. :|
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13701
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 343 пъти

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от zeleno »

ти и без това ще ги купуваш , разсад в малки саксийки - Р9
ще си избереш най-кичестите
става и с разсад на карамфилчета
обикаляш и каквото подходящо намериш - купуваш
опаковаш ги пестеливо в хартия с избрания за сватбата цвят/ ако нямате специален цвят - с цвета на балоните/ и панделка и така
след тържеството си ги засявате на избрано от вас място - чудесно ще стане
mimenceee
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юни 17, '11, 11:47

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от mimenceee »

Изображение За тези теменужки ли говорите? А иначе карамфили май е доста добра идея или циганчета какво мислите?
mimenceee
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юни 17, '11, 11:47

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от mimenceee »

Или другата идея която ми мина е тънък цилиндър с бели рози но нямам такива, ако някоя дама от Варна има много рози предлагам срещу заплащане..
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2236 пъти

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от Мария Николова »

mimenceee написа:Или другата идея която ми мина е тънък цилиндър с бели рози но нямам такива, ако някоя дама от Варна има много рози предлагам срещу заплащане..
Много притеснително :oops: :ufff: ще е за този, който неволно събори тънкия цилиндър, а е просто неизбежно с висок център на тежестта... От друга страна, цилиндър е подходящ само за единична пъпка на дълга дръжка, специално отгледана и формирана да Е така. Никоя розарка не е формирала така бели рози на дълги дръжки с една пъпка... Ако държиш на този вариант, просто поръчваш с предплащане в един варненски цветарски магазин за колко часа на коя дата достатъчния брой бели рози с дълги дръжки.
Теменужките печелят пред всяка алтернатива, защото ще внесат една весела пъстрота и разнообразие. :daaa: И в градината ще продължат да напомнят за сватбеното тържество до късна есен. :ieeee: :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от Tanet »

Изкупуваш от Кауфланд всички мини розички по 3лв в саксийки и после си правиш бордюр от мини рози или орозяваш предблоковото пространство.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
mimenceee
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юни 17, '11, 11:47

Re: Цветя за сватбена украса?

Мнение от mimenceee »

Нещо такова Изображение или такова Изображение живея в къща а и не бих си позволила да късам без разрешение, затова ако има желаещи тук срещу заплащане ще се радвам да ми пишат
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”