Цветно изложение Флорали 2014

Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от DOBI »

Някои от вас си спомнят може би за еуфорията ми от предишното международно изложение Флорали. То се провежда на всеки 5 години в Нант.Днес прекарах цял ден в захлас.Опитах се да запечатам всичко това в снимки, но фотоапарата ми обяви "стачка" и трябваше да продължа с мобилния си телефон.............За съжалени много от снимките не са добри, а други направо захвърлих в кошчето.............Искам да ви накарам да преживеете с мене това вълшебство, но трябва да реша къде да кача снимките като албум, за да не стане един супер безкраен пост.Давайте идеи къде да ги качвам, за да е пригледно и приятно за гледане
Zory
Кафевар/ка/
Мнения: 771
Регистриран на: Юли 29, '10, 15:17

Re: Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от Zory »

чакам с нетърпение :D :tzvetentze:
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от isa »

picasaweb.google.com
Трябва регистрация, но не е сложно, качват по много снимки наведнъж, цели албуми,бързо и удобно е за разглеждане :nod:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2197 пъти

Re: Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от Мария Николова »

isa написа:picasaweb.google.com
Трябва регистрация, но не е сложно, качват по много снимки наведнъж, цели албуми,бързо и удобно е за разглеждане :nod:
Доби, здравей! Правиш си албума и го качваш целия в уеб Пикаса. Аз го правя с програмата Пикаса3, която трябва да се инсталира и не зная :ufff: как се прави албум направо от папката на компютъра, без такава програма... :snif:
Докато го направиш, покажи тук поне няколко снимки да оплакнем очи. :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от DOBI »

Не правих албума, защото точно тогава попаднах на темата за дъщеричката на Дал и някак ми стана страшно съвестно на фона на цялата тази трагедия аз да качвам някакви постове за равлечение.Обещавам , че ще го направя веднага , когато Цветти бъде вън от опастност.
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от DOBI »

dal написа:Идва лятото и градините ни са пълни с красота , нека оставим тази тема да си отиде назад и да пишем в темата Цветята на Цвети , с по няколко думи и красиви снимки ! Процесът на оздравяване ще е дълъг с месеци , никой не знае колко . Не искам да окупирам като съдбовна случка първа страница в никакъв случай и да помрачаваме стремежите и радостта от красотата тук !
За рождените дни ние с мъжа вече сме решили - нашите два поради събитията тежки на датите ще ги преместим на Цвети на датата- първа пролет , 22.03 ;
По този начин ние пък тук ще възвърнем и нормалния ритъм на форума , нека подкрепим всички да постват прекрасните си цветя и градини и да опитаме да заживеем нормално , както преди тук . Призовавам ви , приятели - и там може да се изказва подкрепа ! Качили сте прекрасни цветя и моменти !
Приятен хубав ден , след малко ще отивам да видя какво прави нашият врабец и как е изкарала нощта :stiskam:

След тази публикация на Дал пускам линк към обещания албум.Както вече ви казах фотоапарата ми отказа и снимките са правени с мобилния ми телефон, така че качеството не е топ ниво

https://picasaweb.google.com/1005230486 ... lorali2014#" onclick="window.open(this.href);return false;

Дал, аз продължавам да стискам палци и да чакам с трепет добри новини за Цвети
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от calico »

Доби, на мен ми дава съобщение "За съжаление тази страница не бе намерена."
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Цветно изложение Флорали 2014

Мнение от DOBI »

https://picasaweb.google.com/1005230486 ... lorali2014" onclick="window.open(this.href);return false;


Опитай пак!
А ето и линк към албума на една позната, която е направила доста по-добри снимки от мене

https://www.facebook.com/patricia.vacho ... 354&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”