посъветвайте ме за дърво

Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2226 пъти

Re: посъветвайте ме за дърво

Мнение от Мария Николова »

vodo-leika написа:Аз си мислех за някоя полянка в по-дивата част на Западен парк например, там чиновници май не бродят :D , пък и все мога да минавам да го наглеждам от време на време.
Имате ли представа дали дъб въобще се продава някъде и ориентировъчно колко може да струва едно такова дръвче? :hmmm:
Една мелбичка. :lol: Но не повече от две. :sblush: Нашата гора е дъб, бряст и... "дивак"-клематис. Запланувала съм да отида да извадя "диваци". Сега да видя на коя дата е РД на младия мъж...Няма посочена дата, но е добре да съм ориентирана. Без друго ще ходя с пълен инструментариум и мисията е напълно възможна. :daaa: Като съм готова, ще сФирна за адрес. :nod:
Водолейче, как ти звучи фразата: "Хайде да пием кафе под трите дъба."? Но, произнесена през март-април 2053 година!!! :ssvirka: :smusic: :sdance: Ще извадя 3 фиданки. :daaa:

P.S. Само да не ме издадете на Luxo! :swait: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: посъветвайте ме за дърво

Мнение от vodo-leika »

STM, безкрайно ти благодаря :tzeluvka: :tzvetentze: , една моя приятелка ми намери дъб още вчера, ама чак сега сядам да пиша! ;) Та дъб ще е, не дразни Луксо ;) !
Безкрайно благодаря на всички за съветите, станахте част от житейската история на едно дърво ;) ! Като стане на 50 ще разказвам на внуците - " и едно време, имаше едни такива неща, наречени "форуми", там питах..." :lol: :lol: !
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”