...ШАНТАВА РАБОТА

aurelija
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1814
Регистриран на: Яну 29, '12, 09:21
Местоположение: Пловдив,кючука
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от aurelija »

Значи аз не знам дали изобщо да занимавам хората тук с тази работа,обаче не се стърпях!Та отивам днес да си купя някво цвете -ей тъй,да си повдигна настроението.Купувам аз въпросното цвете,плащам,тръгвам,...и гледам един казан пълен с цветя!!!Ебаси казах си, тук има много материал-и като се наврях в тоя казан до кръста извадих около 40 корена различни растения.
Но не това е важно,подразни ме че хората ходят там,пазаруват и тези всичките цветя иьхвърлени поради еди каква си причина,можеше просто да ги подаряват по 1-2 на хората които им правят оборот,вместо да ги изхвърлят...това българина е голямо животно майна!
Изображение

Въпросните цветя съм ги посадил в саксии,и след като се освестят ще бъдат раздадени на желаещи колеги от форума!
Ха наздраве и лека вечер!
Питай,ше видим дали може...
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от Албена »

Дребната душица на търговерца вижда на твоята снимка боклук :hmmmmmm: , а нашите цветарски души - съкровище.
Много добре си постъпил :daaa: и ,честно казано ,цветята на снимката не изглеждат толкова зле ,та да заслужат подобен край в кофа за боклук.
Лека вечер и на теб!Поздравявам те за доброто дело. :daaa:
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от al.yank »

А,това с ровенето по контейнерите го практикувам редовно.Просто сърце не ми дава като видя изхвърлена китка да я подмина.Последната ми случка е от днес :mrgreen: Обади ми се една приятелка,че на техния пясъчник има зафитирчена някаква драцена.Изнудих сина ми да ме закара.Оказа се мнооого измъчена драцена дермензис..ама жива.Прибрах я,офъках я и ще се спасяваме.Аз имам такава голяма,като я пооправя вероятно също ще я подаря.Наскоро подарих юка,стана страхотно растение,а също се реанимирахме от боклука.И не само,то не бяха бехджамини,шефлери и не помня вече какво.Странно ми е,защо като не го щеш растението,просто не го оставиш до казана..
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от Мария Николова »

Браво, аурелия, браво, Саше! Омръзва им на продавачките да дондуркат дълго непродадени цветя и са казали на шефа, че са загинали и ги "изписва" като брак. Така освобождава място за нови цветя. ;)
Просто брак, без никакви емоции. :svekurva:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
marta
Кафе с мляко
Мнения: 277
Регистриран на: Апр 26, '11, 20:48
Местоположение: София

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от marta »

Днес ме взеха за клошарка по същата причина.
Бях при приятелка и когато си тръгвах (колата ми беше точно до едни кофи за боклук)
просто се загледах по някакви зеленяши около кофите.
Някой си беше изхвърлил саксията с няколко китки вътре.
Не можах да устоя и разгледах подробно какво има.
Но бяха пълни с белокрилка и се отказах.
Иначе... имаше материал за нашите лакоми души...
Боже! Наистина ли сме такива! :lol:
Изображение
aurelija
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1814
Регистриран на: Яну 29, '12, 09:21
Местоположение: Пловдив,кючука
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от aurelija »

ми то аз като видя цвете нейде метнато винаги се хващам да го спасявам...и после подарявам.то иначе ние къде ще живеем...ще ги наснимам като се освестят и после тук на раздавка.
Питай,ше видим дали може...
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от Bi_ »

Ама ми стана едно хубавооооо ,вече знам че не съм сама :lol: :lol: :lol: На скоро намерих 3 юки-метнати от някой балкон.Те пък от стреса пуснаха корени само за седмица и 3 дами вече им се радват.
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от al.yank »

:twisted: И аз леко се поуспокоих,мъж ми вика,че го е срам от мен,щото съм се държала като циганка... :D„"чакай казва,поне да се стъмни.."
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
marta
Кафе с мляко
Мнения: 277
Регистриран на: Апр 26, '11, 20:48
Местоположение: София

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от marta »

ХАХАХА,
колко е хубаво да знаеш,
че не си сам
:ieeemyzh:
Изображение
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: ...ШАНТАВА РАБОТА

Мнение от zeleno »

На това мойте чистачки му викат "професионално изкривяване"...
Последната ми придобивка / подарък от тях / беше една изсъхнала саксия с лавандула-ами сега си расте и цъфти като луда :ieeee: /засята навън на открито , преживяла тежката зима , завряна буквално в перуниките.../
п п А няма да ви казвам как съм купувала поне пет пъти и всичките са ми загивали....
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”