Пръскане против комари

denitsavm

Пръскане против комари

Мнение от denitsavm »

С какво пръскате против комари в градината? Тия дни имаме нашествие и няма оттърване :eeeh: Пръскахме с Ципермитин, но след две пръскания комари все още има много
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Пръскане против комари

Мнение от lila »

Затова каниш гости толкова щедро :hihihi:
Сигурно и храсталаците около вас трябва да се напръскат, а има и някакъв период от време през който се пръска - мисля беше 3 пъти през 3 дни и после след две седмици ли беше пак; има ултразвукови устройства има и едни спирали където се палят за локално място. В Текстура магазина последно гледах комарници за легла - като балдахин и мрежести.
Виж ей тези юнаци http://www.pestcare.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Deleted User 1445

Re: Пръскане против комари

Мнение от Deleted User 1445 »

Дени,с Айкън-той е за всякакви пълзящи и летящи насекоми.Аз пръскам основно заради опасността от кърлежи,но след третирането и комарите изчезнаха трайно
denitsavm

Re: Пръскане против комари

Мнение от denitsavm »

Нини, как се пише това на англииски, нещо не мога да намеря в нета :hmmm:

Лила, имам джобен ултразвук, лови на 2 м. диаметър и върши работа, слагам го над масата обикновено, но пищи гадно, а и сега е направо ад от комари, ей така за три дни... от понеделник вечерта се появиха за нула време :o Пръскахме всичко наоколо, най-вече храсталаците :nod: А тия ще ми дойдат малко скъпо, при положение, че не ползват нищо кой знае колко по-различно от препаратчето за 5 лв. тия лампи, дето ги горят са много гнусни и смърди на опърлено... не я ползваме нашата въобще

Нини, открих го :tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: Пръскане против комари

Мнение от Deleted User 1445 »

Дени,пиши на български Айкън -препарат и излиза инфо
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Пръскане против комари

Мнение от kamisun »

Мисля, че най-ефективно е вие да се мажете с ласион, аз лично съм алергична към комари, та винаги си нося с мен, в ааптеките продават даже и мокри кърпички против комари. Като че ли ще е по-лесно вие да се мажете, отколкото цялата градина няколко месеца, все пак препаратите са скъпи....
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Пръскане против комари

Мнение от lila »

Освен че смърди и плющи като ги пържи; иска сериозно пръскане наоколо да знаеш; по нас по морето пръскат със самолетчета :nod:
Deleted User 1445

Re: Пръскане против комари

Мнение от Deleted User 1445 »

Има и опаковки по 25 мл за около 4 лв за 5 л вода-това е дозата за около 100 кв м
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Пръскане против комари

Мнение от el pistolero »

Мда и като напръскат от самолетчето, така хубаво ги допингират, че на следващия ден идват тройно повече и с размер на врабчета :hihihi:
И аз мразя чевермето за комари... ама много се кефя на всеки пукот от прясно произведен комарен чируз :mrgreen: Но другото нещо е, че то е произведено с цел да ги привлича с лампата и чак като дойдат да ги пържи, т.е. колкото и да изтребе, винаги ще привлича още и още да идват около него, съответно и около мястото където е разположен ще има инвазия от привлечени градове.
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
denitsavm

Re: Пръскане против комари

Мнение от denitsavm »

Ами и аз имам алергия и се подувам като пъпеш :hmmmmmm: Ползвам и мазила разни всякакви, но поне няколко пръскания на сезон си трябват :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”