Пръскане против комари

Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Пръскане против комари

Мнение от ljuboznatelna »

Моите през деня мируват. Вечер се спасяваме с дълги крачоли, мазила или разни свещички и прочее за прогонване. Не искам да пръскам, защото отведнъж няма да ги изтребим во веки веков, а тази отрова по тревата си остава и я тъпчем боси.
Друг начин, ако вечеряме навън , е да пуснем разпръсквачите за кратко - намокря им крилцата и не фъркат известно време :)
denitsavm

Re: Пръскане против комари

Мнение от denitsavm »

Тук е направо кошмарно последната седмица. На вълни са и през деня също са активни... явно им е някакъв период. Пръскахме 2 пъти, но като позавали малко , а вали наистина съвсем по малко, отмива препарата и те пак са ни наоколо. Сега пак ще напръскаме. Иначе съм много доволна от един стик стик за мазане Autan, най-вече защото е стик и се мажем всички и ни стига за целия сезон. Иначе като са по-малко комарите ги гони и пищялката /джобен уред за прогонване/... Но друго си е да напръскаш и да няма ята... Все пак сме в доста "гориста" местност, със сравнително влажен климат :nod: А аз съм и с алергични реакции, сиреч се подувам все едно оса ме е охапала и освен, че сърби и боли :evil:
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Пръскане против комари

Мнение от kamisun »

Съчувствам ти, мен също много ме хапват. От цялата къща само мен яядат. И аз съм алергична и ухапванията ми стават като малки орехчета. Сегаа съм се заредила с таблетки, но още ги нямаа комарчетата. Няма вечер, в която да не включвам апарата. Под балкона ни има огромни дървета и те се крият по листата на короната....
Аватар
janethd
Кана кафе
Мнения: 670
Регистриран на: Юли 26, '15, 21:02
Местоположение: Димитровград -България

Re: Пръскане против комари

Мнение от janethd »

Има специални препарати за комари,които убиват и ларвите,но трябва да се пръска редовно на 7 дни веднъж
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”