Пролетна Флора 2012

Публикувай отговор
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от tsany »

Преместена е защото новия управител на НДК вече не прави изложения-и там няма да има. За съжаление и на мен ми е на по неудобно място сега.
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от kannamy »

Я и аз да споделя.Нещо много рехаво откъм изложители и когато отидох бяха опоскани разни там луковици и тем подобни .Но все пак си взей глориоза и едно храст-дърво ли и аз не знам какво е точно -callistemon.Някой да има представа как се гледа това?Казаха ми като олеандара, но май повечко инфо ми трябва,ще се разровя пък и съвети приемам :mrgreen:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от libra »

Най-важно е да видиш дали е студоустойчиво за твоята градина.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

mama_li написа:Тази година не знам дали въобще ще стигна до флората. :snif: Както я направиха на г..а на географията.... :snif:
Ей така за обща култура да попитам - в случая къде точно се намира ...онова, де...
"г..а на географията...."
? :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от zeleno »

Почти срещу Метро на Цариградско
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Galq 03 »

Мери, за нас от провинцията е по-добре, в началото на София / от нашата посока- Бургас-Н. Загора/, да не се бутаме много, много в центърУ :lol: , че виж сме се загубили ;)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

zeleno написа:Почти срещу Метро на Цариградско
Galq 03 написа:

Мери, за нас от провинцията е по-добре, в началото на София / от нашата посока- Бургас-Н. Загора/, да не се бутаме много, много в центърУ , че виж сме се загубили

Организаторите си знаят работата! :daaa: :swait: Гледат да се подмажат на нас от прованса, :shappy: че сме и повече и по-запалени киткари :scool: от столичани. :stongue: :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

kannamy написа:Я и аз да споделя.Нещо много рехаво откъм изложители и когато отидох бяха опоскани разни там луковици и тем подобни .Но все пак си взей глориоза и едно храст-дърво ли и аз не знам какво е точно -callistemon.Някой да има представа как се гледа това?Казаха ми като олеандара, но май повечко инфо ми трябва,ще се разровя пък и съвети приемам :mrgreen:
примък отмък растение , 8 зона са най-студоустойчивите , демек саксия ,ножици и при зокумите и бугенвилеите , една кви грижи и еднакъв режим , цветовете са като четки за миене на шишета , понеже гледам такова купувано в метро преди 4 години ,сега е метър и половина храст
лично мнение -не си струва ; по десетобалната -3 ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Гео, граф »

s_t_m написа:
mama_li написа:Тази година не знам дали въобще ще стигна до флората. :snif: Както я направиха на г..а на географията.... :snif:
Ей така за обща култура да попитам - в случая къде точно се намира ...онова, де...
"г..а на географията...."
? :mrgreen:
:o :shock: Не ме гледайте мене ... :angel2:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от kannamy »

Еee,dal ,ти направо уби ентусиязма ми.Ама нейсе , кат съм го взела ще го отглеждам.Тя самата Госпойца на щанда не можа да ми каже кой знае какво за него ,но имаше едно цъфнало , та то ме подтикна да взема саксийчето -изглеждаше доста интересно с тези червени цветове.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”