Пролетна Флора 2012

Публикувай отговор
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

denitsavm написа:Тук http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... BE#p197494" onclick="window.open(this.href);return false;
добре че го намери , че пак ослонихме мухата- на практика разменихме по два реда къде и от кога има такова изложение , , а то излезе че се е подготвило априлското въстание, и то тайно ив камерен състав :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

dal написа:
denitsavm написа:Тук http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... BE#p197494" onclick="window.open(this.href);return false;
добре че го намери , че пак ослонихме мухата- на практика разменихме по два реда къде и от кога има такова изложение , , а то излезе че се е подготвило априлското въстание, и то тайно и в камерен състав :D
Не, бе! Излезе, че младите девойки могат да забравят толкова успешно, колкото и аз. :lol: ;)
Няма време!!! :gydigydi: Докато уточним априлското ли въстание, чипровското ли... ще са останали дати за самолетни билети чаааак, като прецъфтят лалетата и половината лилиуми. :snif:
Либрето да си припомни от къде започна миналата пролет. :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

http://www.blogolanda.it/tag/keukenhof/" onclick="window.open(this.href);return false;
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

" onclick="window.open(this.href);return false;

Моят агент под прикритие ми съобщава:
"Строго секретно!
Всяка година в тоя парк се сеят по 7 милиони луковици и е най фотографираният парк в света сред още 2.
И през октомври са били засети 100 хиляди луковици, за да оформят Брандербурската врата.
Защото тая година темата е за Германия."
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Първо трябва да имаме уточнен брой на желаещите.
Второ можещите и знаещите девойки да сложат тук линк към сайт, от който да се вижда най-евтините билети за кои дати са предвидени, и преди да се свършили за 58 минути, да можем да резервираме.
Трето, ако трябва сама да се справям, чак като се върна ще ви кажа как съм се справила. :twisted:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2007
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dolli »

Мери, най-евтини бяха на MALEV, с едно прекачване в Будапеща, обаче те благополучно фалираха. Има полети на България Еър - директни София-Амстердам, цената беше около 450 лв. за двупосочен билет.
Самият парк мисля, че е много близо до Амстердам.
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Denis »

Днес прочетох темата, която от Флората е отишла чак до ниските земи :lol:
За да ни изготвят оферти и за Кьокенхоф и за Флориаде /защото, ако ще е само транспорт - задачката не е интересна, и зависи от мом. на резервации и плащане за нискобюдж. и пр./ може ли да уточним, до довечера примерно, може и после разбира се, но хората ме помолиха да уточня някои неща, за да обсъдят и проверят утре и бързо да пуснат оферта.
1. Пътуване само със самолет, или... може и друго
2. Колко нощувки биха ни устроили- - за първото-Кьок, за второто изложение - Флориаде
3. Аз питах за 10 души и около /с уговорката, че може и да не е така + - /
П.С. Само да уточня, че с този бизнес аз и семейството ми нямаме нищо общо - и в момента, и преди/за вечно подозрит.българин- дори и като комисионерство не съм в играта-прецених, че е добре да сме наясно по този въпрос, особено за в Бг :daaa:/
Аз лично ползвам тази фирма за да се информирам за разни неща, а и винаги съм купувала от тях самолетни билети - повече от 10години- мога само добри неща да кажа :nod: Затова и реших да ги попитам.
Естествено, ако няма реакция от желаещи-няма да уточнявам нищо и каквото ми пуснат - копи-пейст офертата-телефон, и толкова за който се интересува-самосиндикално или групово, ако желае да се информира, преговаря или договаря допълнително.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

Денис, питай за пътуване със самолет напр. за 5 дни престой там и с нощувки които да са средна класа... въпреки, че моя шанс да дойда е минимален, да не кажа никакъв :snif:
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

според мен вариантите са два-три :
1. автобус до там амстердам , "редовни линии" или микробус за ангажираните тук -не знам дали ще минем 10 човека , но има и 14 местни достатъчно луксозни
там хотели от тези 2-3 звезди /спиш и закусваш/ -има прилични цени
печелим наличен транспорт и мобилност купоня по пътя и разглеждаме наред , ще трябва да спим в любляна , или австрия
2.удобството на самолета е бързината , но и се вдига цената-там на място транспорт намираме от -до
неудобството.- трудно за 10 човека последна минута нискотарифна компания -
3. частни наши коли в кола по 4 , спим по пътя пак любляна /австрия , там като вариант 1 -неудобство има от разпокъсването и зависимостта от три МПС -та
според мен дано на Денис и отговорят с някакви параметри ценови при двата варианта.
Аз съм навита -сама , или при вариант три с шофьора . ще ни изтърпи , вече питах :D Джипа побира китки отзад , ама нема носите много багаж
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Denis написа:Днес прочетох темата, която от Флората е отишла чак до ниските земи :lol:
За да ни изготвят оферти и за Кьокенхоф и за Флориаде /защото, ако ще е само транспорт - задачката не е интересна, и зависи от мом. на резервации и плащане за нискобюдж. и пр./ може ли да уточним, до довечера примерно, може и после разбира се, но хората ме помолиха да уточня някои неща, за да обсъдят и проверят утре и бързо да пуснат оферта.
1. Пътуване само със самолет, или... може и друго
2. Колко нощувки биха ни устроили- - за първото-Кьок, за второто изложение - Флориаде
3. Аз питах за 10 души и около /с уговорката, че може и да не е така + - /
П.С. Само да уточня, че с този бизнес аз и семейството ми нямаме нищо общо - и в момента, и преди/за вечно подозрит.българин- дори и като комисионерство не съм в играта-прецених, че е добре да сме наясно по този въпрос, особено за в Бг :daaa:/
Аз лично ползвам тази фирма за да се информирам за разни неща, а и винаги съм купувала от тях самолетни билети - повече от 10години- мога само добри неща да кажа :nod: Затова и реших да ги попитам.
Естествено, ако няма реакция от желаещи-няма да уточнявам нищо и каквото ми пуснат - копи-пейст офертата-телефон, и толкова за който се интересува-самосиндикално или групово, ако желае да се информира, преговаря или договаря допълнително.
Денис, благодаря ти, мила, за включването! :gush:
Ето още малко информация, намерена от Тина.
Паркът Кукенхоф е край градчето Лейден и е на 45 минути от летище Амстердам, намиращо се между Амстердан и Ротердам.
Работното време на парка е от 9 ч. до 19.30 ч. и работи до 20 май. За да се избегнат дългите опашки за входните билети, трябва да се резервират онлайн за определените дати.
До момента, освен мен, интерес са проявили: 1. Доли; 2....А! :o Няма втори!
Какво можем да направим до довечера, девойки, питам аз и отговор не чакам. Нищо и половина.
С кого можем да уточняваме и съчетаваме дати, продължителност на престоя, посещение, освен в Кикенхоф и във Флориаде?
С кого можем да определяме лимит за цените "от - до", събиране предварително на наличност? Защото тази, която ще е "ковчежникът" не бива да поема риска за ситуации от рода на "отказвам се", след като са платени билети, нощувки и прочие.
С кого можем да разпределим задачките - една девойка говореща английски да води цялата кореспонденция, която да поеме и задачата на "ковчежник", защото като се пуснат примерно 20 евтини билети за дадена дата, те се изчерпват за минути?
С кого ще си разпределим задачките за ПЪЛНО покритие с дежурни от нас на смени по 1-2 часа в смяна, за да "грабнем" билетите? Е, тук вече аз мога поема всяка четна смяна, да речем, а нечетните останалите да си разпределят другите девойки.

Трябва да обсъдим предложението на дал. Не след 2 седмици, до тази вечер, за да имаме време за маневра, ако не стане с кола. Не ми е ясно возилото с 10 места. Специално да наемем микробус с шофьора му? Или микробус под наем и ние да се редуваме да шофираме?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”