Пролетна Флора 2012

Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Пролетна Флора 2012

Мнение от vodo-leika »

Не! Нямам никаква идея кога ще е :lol: , просто си седя, чета лекции и някак ми идва вдъхновението да си дърдорим за пролетната Флора :mrgreen: !
Гледах на НДК програмата, сигурно пак ще я сложат около 8и март, така че - потривайте ръчички!
След като изпуснах есенната ( и останах без минзухари), тук се строявам още от далече!
За сега в кошницата, озаглавена "пролетна флора" се намира едно място за един сорт лилиум, семена на еделвайс, бегонии - висящи (дето ох, ах - водопади) и ентуално тигридия.
Някой друг с такава степен на изкукалост? :mrgreen: :angelche:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от libra »

Е,как-всички сме зле прикрити луди!Само ни дай посока!
Аз съм се настървила на семената.
mama_li

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от mama_li »

Не знам точните дати, но знам със сигурност, че няма да е в НДК.
Ще се проведе в Експо център на Цариградско :snif: . За някои ще е близо и удобно, за други, не толкова. Дано да успея да прескоча веднъж :stiskam: .
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от vodo-leika »

mama_li написа:Не знам точните дати, но знам със сигурност, че няма да е в НДК.
Ще се проведе в Експо център на Цариградско :snif: . За някои ще е близо и удобно, за други, не толкова. Дано да успея да прескоча веднъж :stiskam: .
:shock: :shock: :shock: Сериозно?!
Защо са сменили? Съвсем ще се затрият! :hmmmmmm:
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

Е това е гадно ... мани, че е далеч, но ако ще им плащам 10 лв. вход няма да ми е добре :evil: Дано е другаде :stiskam:
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

От яд и забравих ;) Каня се на ранункулуси, ацидантери, някакви гладиоли за гъдел :dovolen: Ще отида с не повече от 30 лв. от които 10тина за кафе с вас :twisted:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Blue sky »

Ацидантери и аз ще си взема, искам да проверя миришат ли :dovolen: иначе, то уж нищо не искам, пък да видим :oops:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

няма да си взема ацидантери , щото измръзнаха :cry:
и няма да ида на флората , щото няма нищо по тия флори
обаче вие ще ми кажете кога ще ходите ,че да си направим среща и там ще ми разкажете какво няма на флората , и като дойде и Либрето ще обсъдим как да идем на изложението в Холандия тази година и т.н. :ieeee:
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

Blue sky написа:Ацидантери и аз ще си взема, искам да проверя миришат ли :dovolen: иначе, то уж нищо не искам, пък да видим :oops:
Миришат :daaa: сладко и тежко... но в твоята градина не е сигурно :hihihi:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Blue sky »

за Холандия съм първа писта :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: прясно щесе боядисам и право при моите любови, стари, нови, всякакви :lol:
Дени смей се ти на моите терзания :lol: то това е цял кръстоносен поход моето :twisted:
He who plants a garden, plants happiness
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”