Пролетна Флора 2012

Публикувай отговор
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от tzarina »

На мен ще ми е адски далече, да му се не види :evil:
Ще го мисля още дали да отделям време да ходя на майната си райна, при положение, че същите неща мога да си ги поръчам и он-лайн.
Това едно на ръка. Второто е, че има-няма, човек все си тръгва с по някоя и друга по-едра покупка и трябва да се смества после в градския транспорт. Поне такива като мен, де, които го ползват ;)
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2007
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dolli »

dal написа: и няма да ида на флората , щото няма нищо по тия флори
обаче вие ще ми кажете кога ще ходите ,че да си направим среща и там ще ми разкажете какво няма на флората , и като дойде и Либрето ще обсъдим как да идем на изложението в Холандия тази година и т.н. :ieeee:
Я, то имало и други луди като мене. Стига това за Холандия да е сериозно ;) Аз от едно известно време търся оферти за Койкенхоф, обаче се оказа, че българските тур-оператори това Койкенхоф не го зачитат за туристическа дестинация. Намерих само една за круиз, обаче десетдневен, скъп, много обикаляне по Европа и само един ден в Койкенхоф :hmmmmmm:
Иначе на Флората няма да ходя, тотално съм разочарована, от година на година става все по-опърпана и скучна.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Десет години мечтая за изложението в Холандия... :potekoha:
Да питаме Ида-или може ли да провери германските туроператори уважават ли тази дестинация. Може да се измисли. Прехвърлете през ума си познати в някоя страна отвъд "Железни врата" на Дунава. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

dolli написа:
dal написа: и няма да ида на флората , щото няма нищо по тия флори
обаче вие ще ми кажете кога ще ходите ,че да си направим среща и там ще ми разкажете какво няма на флората , и като дойде и Либрето ще обсъдим как да идем на изложението в Холандия тази година и т.н. :ieeee:
Я, то имало и други луди като мене. Стига това за Холандия да е сериозно ;) Аз от едно известно време търся оферти за Койкенхоф, обаче се оказа, че българските тур-оператори това Койкенхоф не го зачитат за туристическа дестинация. Намерих само една за круиз, обаче десетдневен, скъп, много обикаляне по Европа и само един ден в Койкенхоф :hmmmmmm:
Иначе на Флората няма да ходя, тотално съм разочарована, от година на година става все по-опърпана и скучна.
Доли, видя се тя, че само ти и аз сме сериозни... :snif: Другите няма да ги вземем с нас, остави ги - несериозни госпойци са те. :x
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2007
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dolli »

Да, ама не мога да намеря подходящата организирана екскурзия, туй дет му викат "пакидж холидей" :snif: Ако попднеш на нещо - свиркай силно. Този парк на лалетата го сънувам и мечтая от няколко години.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Драги девойки, оставям вие да намерите из мрежата ТОЧНОТО ИМЕ НА НАСЕЛЕНОТО МЯСТО, където е изложението и ТОЧНИТЕ ДАТИ - ОТ - ДО на събитието, за да знаем за какви дати самолетни билети се интересуваме.
За сега имам една пътека - от човек на човек - но трябва да дам точна информация за какво се интересуваме.
Не е туроператор с безбожните комисиони. :spuke: Има опит (и контакти :daaa: ) в логистиката - самолети, хотели, обслужване. Това е по-добрия вариант. :daaa:
Хайде, ровете, търсете, че времето лети!
Иначе ще се оправям без вас. :svekurva:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

През настоящата 2012 година, във ВЕНЛО, ХОЛАНДИЯ ще се проведе Специализираното
световно изложение ФЛОРИАДЕ 2012.
Същото ще бъде открито на 5 април и ще продължи 6 месеца до 7 октомври 2012
година.
Предстоящото Световно изложение в Холандия е продължение на проведените през последните
години специализирани тематични изложения: ЕКСПО’90 - Осака, Япония; ФЛОРИАДЕ’92 – Хага,
Холандия; ЕКСПО - IGA’93 - Щутгарт, Германия; ЕКСПО’99 - Кунминг, Китай; ФЛОРИАДА’02 –
Харлемермер, Холандия; IGA’03 – Рощок, Германия.
ФЛОРИАДЕ‘12 е световно изложение, което се провежда веднъж на 10 години в различни
региони на Холандия.
Предстоящото изложение ще се проведе в пет тематични зони:
- Релакс и лечение;
- Еко двигатели;
- Образование и иновация;
- Околна среда;
- Сцена на световно шоу.
По силата на утвърдилата се вече традиция и на ФЛОРИАДЕ’12 във Венло, темите на
изложението ще бъдат разгърнати на основата на взаимоотношението между природата и човека;
възможностите за оптимално използване на природата за туризъм, отдих и почивка; изкуството на
градинарството и цветарството във всичките му аспекти.
В Световното специализирано изложение ще вземат участие 45 целево поканени държави от
цял свят. С писмо от 10.06.2011г. Министъра на земеделието и храните – г-н Мирослав Найденов,
потвърди участието на Република България в Световното изложение със своя самостоятелна
експозиция от градини засадени с различни видове български рози на територия от 500 кв.м. и
закрита площ (в рамките на българската градина) от 80 кв.м., В целева изложбена експозиция във
витрини, ще бъдат представени мостри от всички стоки и продукти произвеждани от рози, розово
масло и други етерични масла на българската парфюмерийна и козметична промишленост.
Българското национално участие ще бъде организирано от Националния съюз на градинарите
в България, а техническата подготовка и обслужване от ЕКСПОЦЕНТЪР ООД.
Експозицията ще бъде представена в първа тематична зона – РЕЛАКС И ЛЕЧЕНИЕ.............
Аватар
Debi
Баш кафе майстор
Мнения: 2074
Регистриран на: Ное 28, '09, 09:53

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Debi »

Дал това е друго изложение :nod:
Парк Кьокенхоф ще е отворен от 22 март до 20 май, от 8 до 19.30 часа :daaa:
Ето за Кьокенхоф информация - на руски:
http://www.keukenhof.nl/ru/" onclick="window.open(this.href);return false;
Има и програма, цени на билети ....
http://www.keukenhof.nl/uploads/2012/Dr ... ru_def.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Дал, браво, че си изровила тази информация! Но това световно събитие веднъж на 10 години е с много високо дигната летва и е адресирано по-скоро към промишлениците и министрите. Лично за мен не е гъдел. :oops:
Мисля, че Деби е намерила информацията точно за моето мечтание. :sbear: Това е "моето" събитие! :ssvirka: :sdance: :sflower:
Сега ще изпратя по веригата ценната находка. :angelche: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

момичета..в друга тема обсъждахме точно това изложение , във Венло
това е най голямата флора там , не гледайте другите таргети в изложението
продължава половин година , обсъждахме с либра именно това изложение и заради това пуснах и тука инфото
сега е ясно че не сте чели разговора там , и се извинявам
колкото до парка Кьокенхоф и морето лалета и луковици в него-то си е съвсем друга бира .... :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”