Равносметката. Изтрезняване.

Публикувай отговор
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от tzarina »

Видях лилава физостегияяяяя :ieeemyzh: , много ми харесват заедно с бялата. Тази есен съм си насадила цели коренчета.
Каликооо, ние с тебе с тия басейни...Не знам при вас как е, но при нас е много зле налягането. Пълним го 1 цяла нощ и 1/2 ден :ufff: Ама все от разни строежни и ремонти дейности не можем да си сложим хидрофорната помпа. Вече втора година стои в мазето.
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от calico »

мисля че нашия го напълниха за 5-6 часа.

от лилявата физостегия напролет ще изхвърлям доста. :?:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от orkud »

Боже, тази луда жена :hmmm: Ами сега посред зима, вземи си от тези пластмасовите китки и си ги набучи да не ти е зимно и грозно :lol: :lol: А ако искаш за отрезвяване ще те заведа да видиш моята градина :oops: :oops: , та белким се спреш да се оплакваш :angelche: :angelche:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от calico »

orkud написа:Боже, тази луда жена :hmmm: Ами сега посред зима, вземи си от тези пластмасовите китки и си ги набучи да не ти е зимно и грозно :lol: :lol: А ако искаш за отрезвяване ще те заведа да видиш моята градина :oops: :oops: , та белким се спреш да се оплакваш :angelche: :angelche:
няма ако искам, разбрали сме се че ще ме водиш в твоята градина. :ieeee:

пък като ми пристигне камиона с холандските китки, пък като няма още да имам място, ми кво- не мога ли да ги насадя у вас? На отговорно пазене.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от ptiholov »

Олеле,и тази тема както и много други се превърна в говорилня и вече няма нищо смислено.Като замисъл темата беше много добра,но толкова се разми в пространството,и в празни приказки,че вече няма нищо общо с първоначалната идея. :evil:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от calico »

ptiholov написа:Олеле,и тази тема както и много други се превърна в говорилня и вече няма нищо смислено.Като замисъл темата беше много добра,но толкова се разми в пространството,и в празни приказки,че вече няма нищо общо с първоначалната идея. :evil:
Тихолов, всеизвестно правило е че всяко нещо трае дотогава, докато се изчерпи импулса който го е породил.

тай че не се учудвай толкова че нещата все някога свършват... :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
naa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1542
Регистриран на: Яну 16, '11, 13:12

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от naa »

Струва ми се, че импулсът и стремежът към красивото не се изчерпват ИЗобще.
Особено ако красивото е живо и се променя през няколко дни, ако прави семена и на следващата година също цъфти, ако е многогодишно и т.н.

Човек каквото и да прави, се стреми заобикалящата го среда да стане по-красива.

Повечето импулси се изчерпват, но не и този. Което обаче не означава, че трябва да се харчат безумно пари за абсолютно всичко.
------------------------------------------------------------------------
http://shtastie.snimka.bg/nature/juni2013.797618" onclick="window.open(this.href);return false;

Чисто е не там, където чистят, а там, където не цапат.
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от Blue sky »

Четох, четох, четох и знаете ли, аз съм доволна че така стана :D
защото, ако МиМ и Стрелиция и бриколаж и всички други, не ме бяха излъгали, сега, щях да имам 7 еднакви червени божура, купени за уж различни, пък те не поникнаха и на тяхно място имам сега 7 поръчкови, маркови, тлъсти божура - жълт, коралов, и всякакви други
същото се отнася и за лупините и за ружите и за ирисите и за всичко :nod:
така че, човек никога не знае, а наистина, емоцията по избора и очакването и това да залегнеш и да снимаш - това с нищо не може да се сравни :nod: а това да помиришеш едно цвете, да му се насладиш - това е още по-ценно :nod:
а относно измамниците - ми халал да са им моите пари, похарчила съм ги и пак ще ги дам, те затова са парите

ОБАЧЕ, тази година Мая и сие банда, няма да продадат на Флората и изобщо 2500 кофички с растения, над 300 рози, над 2500 локувици и поне още 1000 други растения, които ние си осигурихме през изминалата година
както и онази тъпанарка с розите - и нейните продажби ще намаляват и на другите морков търгаши и те просто няма да имат друг избор освен да са се научат - по трудния начин :nod:
He who plants a garden, plants happiness
denitsavm

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от denitsavm »

Даааа, нашата равносметка, сравнена с тяхната е добра :nod: Пък и аз съм по на делавера от вас, щото почвам с поръчки и не съм купувала много растения от нашенци :D
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от Виола »

calico написа:мисля че нашия го напълниха за 5-6 часа.

от лилявата физостегия напролет ще изхвърлям доста. :?:
Аааааа, този път си я искам обещаната. :D
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”