Равносметката. Изтрезняване.

Публикувай отговор
maya_mdv
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Юни 19, '11, 20:29
Местоположение: Пловдив

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от maya_mdv »

NO CARRIER написа:Консултирайте се с по-добрите си половинки. Така ще си спестите поне 1/2 от разходите. :srofl: :srofl: :srofl:
Ще има "тая трева за какво ти е сега?", "ама това виж колко е грозно", "аз такъв цвят не харесвам", "и за тая маруля смяташ да дадеш толкова пари?!" и т.н. и т.н. :srofl: :srofl: :srofl:
При мен не помага. Случвало се е наистина да изпадам в точно такава ситуация, но... на следващия ден се връщам сама и на спокойствие си купувам това, което ми е харесало.
calico написа:... ама то идейката за темата е била да е като сигнална лампа за предупреждение...
Сега Тази лампа свети много силно :angelche:

Но пък, като погледна градината - почти празна :snif: Живеем тук от няколко месеца едва. А като разглеждам вашите градини, ми се иска и тази тук да наподобее поне мъничко на тях :tzvetoman:
sasha написа: За мен отглеждането на цветя е като празника - очакване : да го купя, да се хване, да цъфне, да преживее зимата, сушата, кишата, внучетата, кучето на сина ми, котките ми и техните деца и така без край.Та най-хубаво му е очакването, останалото е просто постигната цел.
И с ей това усещане не знам как да се преборя. Освен да гледам измръзналите скъпи рози, които наесен засадих, а сега ще трябва да изваждам :evil:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от calico »

от коя поръчка ти измръзнаха розите, Мая?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
maya_mdv
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Юни 19, '11, 20:29
Местоположение: Пловдив

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от maya_mdv »

Поръчка на рози Petales-de
И най ме е яд за BLACK BACCARA :hmmmmmm: , щях много да й се радвам
dal

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от dal »

Е , Мая , червените чх рози в българия на цени около3 лв изобщо не са проблем
Grand Chateau при Брит розако си е всъщност Изображение'Barcarolle' rose и тя с нищо не остъпва на бакарата -3.2 лв ;
има и по-светли в червеното рози - такива са ингрид бергман , мистър линкълн ,- тия ги има навсякъде
Black Magic ,-за мен е от най красивите червени рози
Deep Secret ,Papa Meilland -тези са по тъмни по принцип , даже и от блек бакарата
Veteran's Honor , Oklahoma ,- първата е по рядка като сорт у нас

т.е. просто има много рози червени и няма лош сорт от тях
иначе язък за паричките до петалес.... :tzvetentze:
maya_mdv
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Юни 19, '11, 20:29
Местоположение: Пловдив

Re: Равносметката. Изтрезняване.

Мнение от maya_mdv »

Дал, благодаря :tzvetentze:
Утре съм се засилила към панаира, че нали сега е цветната пролет, и ще търся такива,пък и дано да има :stiskam:
Пък и двора си е още празен :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”