Пролетна Флора 2011

Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от Titi »

Blue sky написа:аааа Флориан настина ли ги нямаше :evil: :twisted:
че искам 20 кила торове да се взема, всъщност, само за това ще ходя, така че, моля да ми кажете със сигурност, има ли ги, или не :hmmm:
и аз само заради тях мислех да ходя, благодаря за информацията че липсват, спестихте ми от времето.
денси написа:тити ако искаш да ме посрещнеш и да ми дадеш от така исканите хибита за които така се изпокарахме че ни разбраха всички .Майтапя се
Ако идваш събота или неделя, с удоволствие ще се видим и ще ти дам. Само с пощи не ме карай да се занимавам, защото около мен няма наблизо и това ми е проблем. А дъщеря ти - да е жива и здрава да се изучи и вие да й се радвате :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от денси »

тити много благодаря но ще идвам в петък - и вие да сте живи и здрави
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от cherry_lady1984 »

денси ако идваш от гарата или автогарата си хвани трамвай 6 (спира срещу гарата но все пак попитай да те насочат),спира в тунела на ндк.
напълно съм съгласна с това че трябва да има много изложения , а пък дойде ли флора да сме там от ранни зори.уви обаче ние ли нямаме културата,държавата ли или продавачите не знам.броих часовете до флора и оста-
нах безкрайно разочарована.иска ми се държавата да помага на хората които искат да се занимават с цветя и да продават защото по този начин помага и на хората които обичат цветя като нас.съгласете се че който е отишъл на това изложение търси печалба а наемите в ндк са просто ужасяващи.те просто си търсят начина да си избият това което са вложили и са прави.държавата ни не е на мястото си.а според мен цветята са за това да носят радост на хората и като отидеш на подобно място да се отпуснеш и да купиш това което искаш! :dovolen:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10769
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 450 пъти
Обратна връзка:

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от botan »

Аз днеска си взех от Геясем 1 пакет лилиум Tom Pouce за 3.50, който на снимката беше лилавеникав а сега като го погледнах в нета си е баш роДЗав, ама пак му се кефя де, оказаха се две луковички в пакета. :) Пак от там 3 глоксинии и една грудкова бегония да ги пробвам (Begoniq crispa yellow-red) по 1.50.лв Една глоксиния от тея до Люлинци за 2 кинта и един жасмин за милото от сергията на БАН за 5 лв. :)
Докато се натуткам хюхера регина свърши и остана пърпъл нещо си 4 пакетчета. Имаше много интересни нови гладиоли.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от денси »

оооооооооо и аз искам да купя всичко но нямам възможност и всяко цвете се обръща в брой бира :ieeee:
Аватар
evkall
Кафевар/ка/
Мнения: 999
Регистриран на: Дек 3, '09, 08:29

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от evkall »

Блу, с един младеж от Флориан имам уговорка ако искам да си поръчвам и като идва в София някъде се засичаме да си ги взема, така че ако искаш кажи ще се уговоря с него! Сигурно и аз ще си поръчвам!
Всеки ангел си носи посланието и това остава непроменено с времето!
elena kirilova

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от elena kirilova »

купих си една червена роза,като ,че ли си нямам :evil: от 5 лева
от другата фирма Фидус
казва се болеро и на картинката е много тъмно червена
търсих в сайтовете да я видя ,но нищо не намирам
световно неизвестна май ще се окаже
видях роза болеро -бяла ,но червена -нъц
ако знаете нещо кажете ми моля
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от libra »

Дал най-хубаво ги обяснява тия сортове!Не че и аз не си купих от фирма Моркоф няколко такива.
elena kirilova

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от elena kirilova »

просто си представям как ще ме подреди Дал :oops:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Пролетна Флора 2011

Мнение от Blue sky »

Евка, ами да :ieeee: , аз имам голям списък за него :nod:
ти кажи само как и що :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”