Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от zeleno »

имаме ли си наш форумен "продавалник" :?: , че не намирам подобна тема
купих си една чанта от Ремикс за 10 лефа , но сега реших , че нямам с какво да я нося и искам да я предложа / няма никакви дефекти
абе от ония необмислените покупки които всички правим /купих , ама къде ще го посадя :hihihi:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от сюзан »

Пусни тема в Пазар.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от libra »

Трябва да имаме тема за продажби,отделно от треволяците.
GIOIA(Джоя)

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Казвайте с какво да трепя белокрилки :svekurva:
Как се появиха посред зима :ufff:
Имам децис и вазтак.С децис,май може и да се полива,но в каква дозировка на л.?
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от renimoss »

Джоя, за белокрилки пробвай масло от нийм (не е отровно), като пръскаш по тъмно, за да не се разхвърчат прекалено. Аз само него използвам за фуксиите. Може да го комбинираш с лепливи ленти, така че каквото се разлети в някакъв момент ще полепне по тях. Маслото пръскаш през 3-4 дни, защото то ще умори яйца и ларви, но все нещо ще е отлетяло и пак ще се върне. За лепливите ленти аз използвам на Plantella и съм много доволна, ловят и трипсове и имат форма на пепруди, т.е. не са прекалено грозни.
Deleted User 2919

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 2919 »

zeleno написа:имаме ли си наш форумен "продавалник" :?: , че не намирам подобна тема
купих си една чанта от Ремикс за 10 лефа , но сега реших , че нямам с какво да я нося и искам да я предложа / няма никакви дефекти
абе от ония необмислените покупки които всички правим /купих , ама къде ще го посадя :hihihi:
Аз отворих тема: Капалъ чарши ,но ме оплюха.. :D
Deleted User 2919

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 2919 »

renimoss написа:Джоя, за белокрилки пробвай масло от нийм (не е отровно), като пръскаш по тъмно, за да не се разхвърчат прекалено. Аз само него използвам за фуксиите. Може да го комбинираш с лепливи ленти, така че каквото се разлети в някакъв момент ще полепне по тях. Маслото пръскаш през 3-4 дни, защото то ще умори яйца и ларви, но все нещо ще е отлетяло и пак ще се върне. За лепливите ленти аз използвам на Plantella и съм много доволна, ловят и трипсове и имат форма на пепруди, т.е. не са прекалено грозни.
На жълта хартия/картон намазваш мед смесен с борна киселина ...
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от renimoss »

Много хитро, наистина примамките са жълти. Ще поробвам.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от ivanina »

renimoss написа:Джоя, за белокрилки пробвай масло от нийм (не е отровно), като пръскаш по тъмно, за да не се разхвърчат прекалено. Аз само него използвам за фуксиите. Може да го комбинираш с лепливи ленти, така че каквото се разлети в някакъв момент ще полепне по тях. Маслото пръскаш през 3-4 дни, защото то ще умори яйца и ларви, но все нещо ще е отлетяло и пак ще се върне. За лепливите ленти аз използвам на Plantella и съм много доволна, ловят и трипсове и имат форма на пепруди, т.е. не са прекалено грозни.
Рени , сподели къде намираш готови лепливи ленти на Plantella ?
Миналата година си ги правих аз - по липса на готови в агр. ни аптека, но това с разнасянето на лепилото ми е много гадна работа- няма изчистване на ръцете от него.
А може би , трябваше да ползвам ръкавици! :hmmm:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от zeleno »

alina написа:
zeleno написа:имаме ли си наш форумен "продавалник" :?: , че не намирам подобна тема
купих си една чанта от Ремикс за 10 лефа , но сега реших , че нямам с какво да я нося и искам да я предложа / няма никакви дефекти
абе от ония необмислените покупки които всички правим /купих , ама къде ще го посадя :hihihi:
Аз отворих тема: Капалъ чарши ,но ме оплюха.. :D
ами аз въпросната чанта я върнах , но случая ме подсети , че така или иначе , имам няколко свестни маркови дрешки които бих подарила
но в темата "подарявам" си има постоянна клиентела , дето там си виси и всъщност други теми не посещава , та не бих искала да попаднат баш в този сорт хора
ще го обмисля
пп нали знаете , получавате на "лични" депеша от напълно непознато другарче моля те , моля те , моля те , изпрати ми и после едно мерси не се завръща при вас :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”