Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
Аватар
wrong dreamer
Двойно кафе
Мнения: 191
Регистриран на: Ное 6, '13, 22:08

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от wrong dreamer »

Алина Излизаш и влизаш отново.
Deleted User 2919

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 2919 »

wrong dreamer написа:Алина Излизаш и влизаш отново.
Уви..сменях и браузер..Дебнат ми..Искат да се подпиша, че приемам.Избор няма..почнах да ползвам руска търсачка и, като набирам там на български, защото ми трябва нещо от български сайтове, те казват , че ставам подозрителна с моите търсения..нещо като робот, демек.. :D И искат подтвърждения, че не съм робот.. :D
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Миша »

Да не си влязла инкогнито?
Я виж дали не влизаш през поверителен прозорец? Обикновено тогава излиза това съобщение
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Tanet »

renimoss написа:Моля, посъветвайте ме към кого да се обърна за разчитане на ръчно написани етикети в нещо като стенографски стил, изглеждат като писани на арабски, но са на български. Става дума за много стари записки на български учен (от 1908-1910 г.), по-точно съвсем кратки бележки за места, в които се съдържат данни за разпространение на някои видове растения, но поради това, че са написани ужасно тази информация остава недостъпна. Изобщо нямам идея как да подходя към проблема. Дали пък някой от форума няма нужния опит?
Рени, ако не са строго поверителни, що не ни пуснеш сканиран един текст и да опитаме дружно да го възстановим, ще е и забавно даже.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Deleted User 2919

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 2919 »

Миша написа:Да не си влязла инкогнито?
Я виж дали не влизаш през поверителен прозорец? Обикновено тогава излиза това съобщение
Влизах в Гугъл, както винаги..не знам какво е поверителн прозорец..Това се прави, че да не ги съдиш, че събират информация. По принцип те все едно вече събирали винаги, но не е приятно да подписваш това, с което не си съгласен..В руска търсачка за пръв път влизам, Гугъл дава по-обширна информация на много езици, ще се наложи да подпиша, иначе шантажират, че няма да има достъп до Гугъл.
https://www.google.com/intl/bg/policies/privacy/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Миша »

alina написа:
Миша написа:Да не си влязла инкогнито?
Я виж дали не влизаш през поверителен прозорец? Обикновено тогава излиза това съобщение
Влизах в Гугъл, както винаги..не знам какво е поверителн прозорец..Това се прави, че да не ги съдиш, че събират информация. По принцип те все едно вече събирали винаги, но не е приятно да подписваш това, с което не си съгласен..В руска търсачка за пръв път влизам, Гугъл дава по-обширна информация на много езици, ще се наложи да подпиша, иначе шантажират, че няма да има достъп до Гугъл.
https://www.google.com/intl/bg/policies/privacy/" onclick="window.open(this.href);return false;
като кликнеш на менюто в браузера има опция "поверителен прозорец", може без да искаш да си променила тази настройка,ако влизаш така ще ти излиза това предупреждение
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от сюзан »

Tanet написа:
renimoss написа:Моля, посъветвайте ме към кого да се обърна за разчитане на ръчно написани етикети в нещо като стенографски стил, изглеждат като писани на арабски, но са на български. Става дума за много стари записки на български учен (от 1908-1910 г.), по-точно съвсем кратки бележки за места, в които се съдържат данни за разпространение на някои видове растения, но поради това, че са написани ужасно тази информация остава недостъпна. Изобщо нямам идея как да подходя към проблема. Дали пък някой от форума няма нужния опит?
Рени, ако не са строго поверителни, що не ни пуснеш сканиран един текст и да опитаме дружно да го възстановим, ще е и забавно даже.
Или се обърни с молба към някой възрастен фармацефт. Те са спецове по разчитане на нечетливи драскулки.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Deleted User 2919

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 2919 »

renimoss написа:Моля, посъветвайте ме към кого да се обърна за разчитане на ръчно написани етикети в нещо като стенографски стил, изглеждат като писани на арабски, но са на български. Става дума за много стари записки на български учен (от 1908-1910 г.), по-точно съвсем кратки бележки за места, в които се съдържат данни за разпространение на някои видове растения, но поради това, че са написани ужасно тази информация остава недостъпна. Изобщо нямам идея как да подходя към проблема. Дали пък някой от форума няма нужния опит?
http://www.macdigger.ru/iphone-ipod/ros ... achej.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Calendula_off
Дълго кафе
Мнения: 126
Регистриран на: Яну 29, '15, 17:15
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Calendula_off »

Здравейте, искам да попитам как съхранявате грудките на калата ? Пролетта ги насадих в саксия и в земята. Да ги вадя ли тези от земята? И тези в саксията или стоят навън през зимата? Благодаря!
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Ава_и_мама »

Calendula_off написа:Здравейте, искам да попитам как съхранявате грудките на калата ? Пролетта ги насадих в саксия и в земята. Да ги вадя ли тези от земята? И тези в саксията или стоят навън през зимата? Благодаря!
Аз задължително ги вадя и ги заравям в кофа(щайга или по-голям съд) с пясък. Презимуват в избата, в която температурата не пада под +5 градуса. И... напролет вадя и засаждам в градината. Същото упражнение се повтаря и с гергините(далиите). Успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”