Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
лалесъм

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от лалесъм »

В кое Джъмбо ще ходите?
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от денси »

А сега де .За този въпрос не съм подготвена .Колко Джъмбо имате .Съвсем не е чесно-ние си нямаме ни едно а вие сти с повече .Незнам-казаха че било м началото на града откъм Плевен. Съвсем се обърках
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от ToBo »

Значе е това, за което Гео говори. Сега ако кажеш и университета кой е :lol:
Никога не е късно да засадиш клематис...
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от денси »

Ооооо ще ги питам и пак ще пиша .
Абе аз сакаш ще ходя на Луната. Много ми кофти че непознавам столицата. Една малка България а аз ....не се оправям .А хората пътуват в Европа.
Срамувам се от себе си но е така като не съм пътувала хич.
Lois

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Lois »

Даже са три Джъмбо-та, да има. Входът от Плевен - по Ботевградско шосе, това Джъмбо там е в полето, до него има Лидл. Аз не се сещам за разсадник близо край него, но май не познавам района толкова добре.
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от денси »

Ок .Ще се оправяме в движение.
Благодаря за разясненията.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Ава_и_мама »

Сещам се за жк Дружба - Флора, оранжерията в Дружба 2, Разсадника на Църна маца( при излизането на магистрала Тракия), Разсадник Тис на бул Черни връх и мн.... То зависи колко шофьора познава София. И какъв ще ви бъде маршрута, времето с което разполагате. Джъмбо има 3 - на Ботевградско, в Дружба 2, при Божурище. :gush:
Има и на околовръстното преди Казичене разсадник в дясно като идвате от Плевен.
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7219
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 414 пъти
Обратна връзка:

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от nadin »

Гео, граф написа:Чета темата Китки за сянка и там Дени е написала, че лупината вирее в такива условия. А пък из нетя чета, че е слънцелюбиво :hmmm: ... Харесва ми това растение, до сега не съм го отглеждала, а имам едно местенце около 1 кв.м със слънце 2-3 часа дневно, където ще ми свърши хубава работа, още повече, че е многогодишно. Кажете от къде мога да си намеря коренища лупина, тъй като семената се сеели есенно време :?:
Аз преди доста време съм гледала лупини на сравнително сенчесто място, но си бяха от бабините сортове - семена взети от съседката и предимно в синьо лилавата гама. Тия дето сега ги гледаме, фирмените, разноцветните, не съм сигурна че ще виреят на сянка.
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от ToBo »

Аз имам лупина на целодневно слънце (бялата, по която си ахкала, Гео) и не е щастлива по жегите. Увисва и се сгърчва. Най-добре нещо средно между слънце и сянка ;)
Никога не е късно да засадиш клематис...
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от dar »

Гео, граф написа:Чета темата Китки за сянка и там Дени е написала, че лупината вирее в такива условия. А пък из нетя чета, че е слънцелюбиво :hmmm: ... Харесва ми това растение, до сега не съм го отглеждала, а имам едно местенце около 1 кв.м със слънце 2-3 часа дневно, където ще ми свърши хубава работа, още повече, че е многогодишно. Кажете от къде мога да си намеря коренища лупина, тъй като семената се сеели есенно време :?:
Гео, имам розова лупинс на пълно слънце е
Заварена е от предната собственичка на къщата. Обикновено давс издънки и ако искаш мога да ти дам
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”