Астрология вампири цветя

Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от orkud »

Сори, ама и алое ще си завъждам. Иначе с удоволствие :tzeluvka: От изброените нямам ни едно, но за сметка на това имам 3 деца у дома на възраст над 24 години плюс зет отделно свекърва в съседния вход, която идва по чехли по всяко време, като се присети за нас :angel2:
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от verji »

Някой да има бръшлян? :hmmm: имам един търтей...
а фикус яде..после му дирих компот от дренки .. :lol:
имах кактус - свекървен език ,които бе до вратата на спалнята,ама го изхвърли -
една нощ се прибра почерпен и го гушна, не сте чували как реват 10 мечки заедно..
уникално неще бе :lol: от тогава кактус не дава да се мерни у дома веднага отива в кофата
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от lila »

Тва да не е котак Вержи, а? Щото у нас бръшлян няма ама и мъже няма :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от ZAPLESKA »

verji написа:Някой да има бръшлян? :hmmm: имам един търтей...
а фикус яде..после му дирих компот от дренки .. :lol:
имах кактус - свекървен език ,които бе до вратата на спалнята,ама го изхвърли -
една нощ се прибра почерпен и го гушна, не сте чували как реват 10 мечки заедно..
уникално неще бе :lol: от тогава кактус не дава да се мерни у дома веднага отива в кофата


да ти пратя кактус и бръшлян? тъкмо една стена имам да чистя от бръшлян :D

orkud написа:Сори, ама и алое ще си завъждам. Иначе с удоволствие :tzeluvka: От изброените нямам ни едно, но за сметка на това имам 3 деца у дома на възраст над 24 години плюс зет отделно свекърва в съседния вход, която идва по чехли по всяко време, като се присети за нас :angel2:
хмм завъди ми и на мене :)
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от verji »

Котарака не ми прави бели...мъжът ми ги прави тез бели :lol:
А Мимо не понася единствено хоя..та за това си нямам :lol: :hihihi:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от lila »

Ох, Вержи, разсмя ме с глас - бихте ли споделили дресинга за фикуса? Май не е единствен - и аз познавам хора, опасаха един фикус като искърски говеда - някакъв тридневен рожден ден беше преди години :lol: :lol: :lol:
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от verji »

Така ..разказвам, но си преготви памперс ....за пластична операция нема да говорим... 8-)
Идват ни на гости комците,а те са "оле " подобре им купи кустюми и да не се вясват.
Та идван на РД на чудото..Всичко е добре ,но само до 3 литър рАкия..Купона е във вихъра си
когато ми се казва - епа нееемъ сълъ'т..хлъц!Е как да няма то лято има всичко -купата пълна..
предястия,глезотийки различни -масата пълна . Ама се реве нее'мь салатъ -хлъц..ужас
Та докато се върна с отделна чиния ...заварвам двамцата умници - кум и кумец си нарязали листа от фикуса
поръсили със сол и пийват и се хилят,като луковици.... :| да се чудиш какви са умници..ама го ушмулиха фикусчето
5 листа изядоха говедата! 8-) Купон ,врява ,танци ...рожденника го нема... :hmmm: тук -там ,в спалнята го търся
щото като му омръзне компанията и му е скучно си ляга.. :svekurva: няма го! Бре !ааха ..00 заето,некой много пъшка.
Кумеца и той напира за там ,ама ...стиска и накрая си отидоха с кумицата... Всички гости се разотидоха - нашият герой си е в...
00 не мърда,дори си предремва ама не става.... :lol: смее ли?!То добре ,малко се закрепи и легна за кратко ,ама алкохола иска вода...
Ефекта бе..00 няма излизане. Та тичам за компот или за сушени дренки от комшии и по магазини,така го прокара този фикус.. :lol:
сега го майтапя за салата от фикус,а той :twisted: :sdevil:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от Satori »

Ми точно май от Вержи тук бях чела за тоя фикус на салата преди... :lol:
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от verji »

То мойто мило ....понякога ми спретва едни такива невероятни изживявания,та се чудя -как му ги ражда главата? :hmmm:
Да се смаеш дали да плачеш или да се смееш...Невероятен е.. :lol: :hihihi:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Астрология вампири цветя

Мнение от lila »

verji написа: Та тичам за компот или за сушени дренки от комшии и по магазини,така го прокара този фикус.. :lol:
сега го майтапя за салата от фикус,а той :twisted: :sdevil:
:lol: :lol: :lol: :lol: Вержи, у вас е весело - да не съм те чула да се оплакваш от мъжО :lol: :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”