Есенна флора :)

Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

И Тити е уточнила какво си е взела, справка - подписа й! :lol: :lol: :lol:
Аватар
rosti
Кафе с мляко
Мнения: 226
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:02
Местоположение: Добрич

Re: Есенна флора :)

Мнение от rosti »

Търся някой,който мисли пак да ходи.Искам да ми вземе от тези плетени кошнички за цветя,които се окачват.
http://media.snimka.bg/7230/020715749.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
"Аз поисках и дъжд заваля.
Не ме гледай със укор в очите!
Запомни! Аз обичам дъжда.
Той единствен скрива сълзите!"
denitsavm

Re: Есенна флора :)

Мнение от denitsavm »

Лелеее, такова нещо не видях, но утре ще отида, то се е видяло и моля пиши на лс тел. да ти кажа ако има и колко струват и всякакви останали виждания и такива покупки ми ги пишете - само не прекалявайте, че пари почти нямам Аз утре сутрин ще си направя списък и на обиколка :dovolen:
dal

Re: Есенна флора :)

Мнение от dal »

тия дето сте се видели с гео граф , никоя ли и не взе джиесема? :hmmm:
трябва ми за куриер , моля ви
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Есенна флора :)

Мнение от botan »

И на тази флора случайно обстоятелствата ме завлякоха, отново ще седя една седмица гладен щото си изхарчих джобните, отново нямаше нищо и отново торбата едва не ми скъса ръката. :mrgreen:
Взех си една вариегатна аглоанема от щанда на Д.Петков за 4 лв. 2 колеуса от БАН за по 1.50 и 1за 2 лв от малката сергийка до него.
Нищо впечатляващо, жалко че само аз съм луднал по соленостемоните.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
denitsavm

Re: Есенна флора :)

Мнение от denitsavm »

Не си сам :nod: Villi60 са и любими
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Есенна флора :)

Мнение от Blue sky »

ще намина набързо :oops: , а уж нямаше, тържествено :angelche:
обаче ще водя мъжО с мен, да ми пази акъла, че като вляза там и на секундата го губя :lol: :lol: :lol:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Есенна флора :)

Мнение от Blue sky »

ходих, цялата флора я обиколих за 3,5 мин :lol:
честно казано, не видях кой знае какво специално - и не само защото са ми големи претенциите вече и реално погледнато си имам почти всичко, просто, бедно си е, и това си е :evil: :twisted:
но то пък не е и сега баш сезона :hmmm: е, все пак, за който много търси, ще намери разни съкровища, но като цяло е за начинаещи цветари - луковици - основните пролетни, торове, препарати, имаше в едно ъгълче различни градински подправки, изобщо, на пролетната е далеч по-по-по- така
е, да не съм капо, взех си пакетче семена от кампанула и два еремуруса - розов и бял, последе нопит с това цвете, този път ще ги садя в саксия, ще зимуват вътре и напролет :stiskam: :stiskam:
обаче, имаше един щанд с коледни украси, на някаква варненска фирма - за пръв път участват , или аз поне ги забелязвам :oops:
ей така :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: толкова красота, голямо чудо :potekoha: :potekoha: :potekoha:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

Блу, всяка Флора са там, на втория етаж нали? Невероятни неща имат, как да не ти дойде коледното настроение после :D !
Аз сигурно наистина съм много зле :oops: , Флората ми се вижда такова море от луковици :potekoha: , искам всички, а имам само 8 саксии и една закрита тераса - може би зависи от гледната точка :lol: .
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Есенна флора :)

Мнение от Blue sky »

Водолейче, да, там са на втория етаж, но на първия щанд са тези, които са всяка година там :nod:
Сега след тях има нещо друго, и после са тези - средния щанд - ако са били досега там - не съм ги забелязала :oops: обаче сега :potekoha: взех си истински стъклени топки, английски по 2 и по 4 лева голямата, уникално красив кристален свещник за чаени свещи - 3 лв, и едно дръвче цялото с кристални топчици по него - само една такава висулка съм си купувала преди за 5 лева :nod: - та то е 18 лева :nod: и е просто уникално красиво, особено като го огрее пряка светлина :nod: и още джунджурии имаше там и все цените идеални, ама :snif: :snif: :snif: знаете как е :eeeh:
достатъчно е, че изчерпих лимита за подобни глупости тази година :evil: :twisted:
Абе то си е море от луковици, това е така :lol: ама нали сме притенциозни :lol: пък и чакам си Евробулб за мен - там е флората :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”