Есенна флора :)

Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

Може да е лято, може да си чакате лилиумите, но само да ви осведомя, че есенната Флора се провежда 22 септември, сряда.
Имам си свеж списък, не знам за вас!
Приятно ни лято иначе :dovolen: !
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Есенна флора :)

Мнение от ravik »

Ха-ха! Ми време си е, какво. :lol:
Тази година мисля ми е време пак за минзухари. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

Аз тъпо и упорито ще си взимам лалета, ако и миналата година всичко да изгни :snif: !
Освен лалета, в списъка присъстват - минзухари и от онези ниски ириси :potekoha: !
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Есенна флора :)

Мнение от ravik »

Мда, и ириси. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

Е може ли! Има-няма десетина дни до Голямото Събитие и никой нищо не казва, никой за нищо не мрънка.... :o
Я се стегнете! :gydigydi:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Есенна флора :)

Мнение от Албена »

Ако не ми мине котка път :stiskam: ,ще дойда до София :ieeemyzh: Само да си намеря по-голямата пътна чанта,защото съм на вълна луковици - голеееееееми и мноооооого луковици :lol: Мрън,мрън... ;)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Есенна флора :)

Мнение от vodo-leika »

Албена написа:Ако не ми мине котка път :stiskam: ,ще дойда до София :ieeemyzh: Само да си намеря по-голямата пътна чанта,защото съм на вълна луковици - голеееееееми и мноооооого луковици :lol: Мрън,мрън... ;)
А виж, за луковици Флората съм я признала определено! :dovolen:
denitsavm

Re: Есенна флора :)

Мнение от denitsavm »

Аз пък се дразня, защото ги набутват всички накуп и после познай коя, коя е :hmmm: . Пролетта се изхитрих да си ги комбинирам по цвят и да ги снимам и да ги карам отделно да ми ги дават в различни пликчета и пак ги забравих кои са :evil:
dal

Re: Есенна флора :)

Мнение от dal »

vodo-leika написа:
Албена написа:Ако не ми мине котка път :stiskam: ,ще дойда до София :ieeemyzh: Само да си намеря по-голямата пътна чанта,защото съм на вълна луковици - голеееееееми и мноооооого луковици :lol: Мрън,мрън... ;)
А виж, за луковици Флората съм я признала определено! :dovolen:
кажи сега какво се пазарува от есенните флори ?
ама така като да те чете незапознат човек , какво имат? :tzeluvka:
denitsavm

Re: Есенна флора :)

Мнение от denitsavm »

Dal, има есенно садящи се луковици всякакви, не съм забелязала разни екзотики невиждани. Продават и в пакети - всичко от всякаквите български сайтове за поръчки. Има и поединично. Цените са прилични. Винаги е фулл, едвам се разминаваш с разни съфорумки и всякакви други потребители. Има доста стайни растения на добри цени. Също и семена - аз лично за тях ще ходя, има една жена от Пловдив, вносител на Легутко /тия полските семена, дето и в ммтр ги има/ има бая голям асортимент. Иначе, освен това, че можеш да си купиш на бройка луковици, май не е нещо кой знае какво по-различно от сайта на сортови, стрелиция и ммтр. Ааа, има много хипеаструми. И разни сукуленти има повече, отколкото по магазините. Има и рози - флоров и всички др. бг производители са там.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”