Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
Аватар
Nevita
Баш кафе майстор
Мнения: 2195
Регистриран на: Май 27, '15, 21:36
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 76 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Nevita »

Благодаря за бързия отговор, надявам се ще издържат на дъждове, кал и мизерия? Все пак ще ги буча навън, на двора
Deleted User 3996

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 3996 »

Nevita написа:Благодаря за бързия отговор, надявам се ще издържат на дъждове, кал и мизерия? Все пак ще ги буча навън, на двора
Поръчвай спокойно! Ползвам и черния маркер на Шнайдер (тънкописец). Ако ми се наложи, трия с ацетон(лакочистител) и надписвам отново.
Аватар
Nevita
Баш кафе майстор
Мнения: 2195
Регистриран на: Май 27, '15, 21:36
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 76 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Nevita »

Благодаря! Ще поръчам 1000 броя :)
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от къщичка »

Каква е процедурата ако има агресивно куче в село?
Тази вечер едно куче в продължение на 100 м е скачало на дъщеря ми, хапало я е, умряла е от страх доксто стигне до спирката.
Къде трябва да се обадя, за да приберат това куче?
Нс всичко отгоре, селският автобус към града е щял "без да иска" да не спре на спирката, после са започнали едни пазарлъци на коя спирка в града щяла да слиза, защото рейса не е искал да мине по маршрута си и тя като единствен пътник са в смъкнали доста далеко, за да не обикалял рейса града и са и говорели глупости кондурката и шофьора, изобщо селяшка работа!
На тях ще им спретна едно КЗП, ама с кучето какво да правя, защото не е първи случай с него?
Deleted User 3996

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 3996 »

къщичка написа:Каква е процедурата ако има агресивно куче в село?
Тази вечер едно куче в продължение на 100 м е скачало на дъщеря ми, хапало я е, умряла е от страх доксто стигне до спирката.
Къде трябва да се обадя, за да приберат това куче?
Нс всичко отгоре, селският автобус към града е щял "без да иска" да не спре на спирката, после са започнали едни пазарлъци на коя спирка в града щяла да слиза, защото рейса не е искал да мине по маршрута си и тя като единствен пътник са в смъкнали доста далеко, за да не обикалял рейса града и са и говорели глупости кондурката и шофьора, изобщо селяшка работа!
На тях ще им спретна едно КЗП, ама с кучето какво да правя, защото не е първи случай с него?
В общината писах Молба свободен текст с кратко обяснение за 2 диви кучета дето ми отмъкват кокошките, дадоха ми входящ номер, след 2 седмици нямаше резултат и ме пратиха при отдела за околна среда,и т.н (и селскостопански животни)- молбата била при тях -ама шефът им в отпуска, че ми дадоха номер на приюта да им звънна да дойдат да ги приберат, ама от приюта казаха, че не могат защото в момента строят и се разширяват и нямат място за кучета и време да дойдат :hmmm:
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от къщичка »

Направо ме оправи още повече :snif:
Има една мобилна програма, която се води кучегон. Дали има ефект от нея или да не стане обратното?
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 774
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 122 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от maranta »

Къщичка, за програмата не мога да кажа нищо, но за уреда, нещо подобно http://naslukabg.com/Ultrasonic%20dog%20deterrent" onclick="window.open(this.href);return false;, съм виждала, че действа на улични кучета. Ако кучето е(домашно) обучено да напада, то може да игнорира дразнението.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от tili »

alina написа:
къщичка написа:
rosi-m написа:Моля ,който си е поръчал
етикети водоустойчиви
за цветя да каже от къде
да си купя
Аз режа лентички от кофички кис.мляко На баба (по-грапави са) и надписвам с перманентен на Шнайдер, тъмно син или черен.
:tzvetentze: :idea1: и още на тясна дъска(пръчка) до розата от обратната страна на слънце(да не се избелва слънцето) да се надпише още веднъж, ако отнесе етекетката, то остава надписаното.. :dovolen:
Купуваш пластмасови еднократни вилици. На дръжката пишеш с неизтриваем маркер, а зъбите забиваш яко. Държат с години. :)
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1810
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 109 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от mariyanag »

и пластмасовите лъжички вършат работа, даже лъжичестата част е доста удобна за дълги именца, а дръжката се забива, но не удържат на настъпване :D
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от tili »

mariyanag написа:и пластмасовите лъжички вършат работа, даже лъжичестата част е доста удобна за дълги именца, а дръжката се забива, но не удържат на настъпване :D
:D Ми ние и без това се стремим да прелитаме...
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”