Хоста /Hosta /Функия

Заключено
naska50
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Дек 3, '09, 06:18
Дал благодарност: 6 пъти

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от naska50 »

Магде, много са хубави хостите ти! Снимай ги по-често да им се радваме! Съчетанието хости, папрати и хойхери
е много сполучливо :daaa:
Аватар
stp_stp
Виенско кафе
Мнения: 331
Регистриран на: Мар 12, '13, 21:58

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от stp_stp »

Възхитителна красота и разнообразие показвате всички! Чудни са - много ги харесвам!
И благодаря много на Магдалена за надписите! :tzvetentze:
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 770
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 113 пъти
Получил благодарност: 25 пъти

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от maranta »

Много красиви, ама много :potekoha:
Пепеляшка, Маги :daaa: Какви са ви тлъстички и охранени хостите :liubov2: , браво :tzvetentze:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2693
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 162 пъти
Получил благодарност: 119 пъти

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от marillia »

Пепеляшче, с нетърпение ще чакам панорамите :liubov:
Магдалена, и твоите хиляди красоти са :potekoha: :liubov2:
Абе нещо много се захласвам по хостите на всички ви!
Моля ви, пишете им имената, за да знам какво да пиша в списъка! :tzvetentze:
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от prijatel62 »

nadin написа:
prijatel62 написа::stiskam: Добре се справяте....При моите не съм решил още с какви растения ще се съчетават най-добре. Трябва да поработя в тази насока.
Пасват си с други сенколюбиви, които правят туфи и не са много високи - хаконехлоя, хойхери, папрати или с други хости.
Благодаря, за сега имам няколко хойхери и една папрат с целокрайни листа, намерена в гората.
А с хаконехлоя тепърва ще трябва да се запозная.
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от pepelqshka71 »

Маги, страхотна колекция имаш. Взе ми акъла :tzeluvka: . Снимките за приятел 62 са умопомрачителни. Направо ме отказа за мои панорами. Изобщо няма място за сравнение. Твойте снимки са жестоки - точно това което искам да постигна и аз. И аз благодаря за надписите. Ще се поправя при следващи снимки.
Чакам jozefin да се включи. Тя също има невероятна колекция от хости.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от Гео, граф »

Леле, бошке, Магде-Магдалено, подкосиха ми се краката, разлупа ми се сърцето, насълзиха ми се очите :o :shock: :potekoha: :potekoha: :potekoha:... Ма то красиво, та красиво! A този Lakeside dragonfly го изпуснах в някаква поръчка, вече не помня къде, но си обещавам да го дебна - фамозен е :sbrokenheart: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от pepelqshka71 »

Гео, граф написа: A този Lakeside dragonfly го изпуснах в някаква поръчка, вече не помня къде, но си обещавам да го дебна - фамозен е :sbrokenheart: ...
Ха-ха - егати единомислието - преди 10мин си копнах името и снимката за да си я поръчам в следващата поръчка от еврохоста.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
лалесъм

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от лалесъм »

Брей, даже аз превъртях да видя какво е това водно конче, което ви е завъртяло главите :D Аз пък много си харесах малката синя хоста на Маги ама се оказа, че я имам :mrgreen: , но хич не е толкова синя и впечатляваща :snif:
Маги, невероятни са общите снимки :potekoha: И аз се опитах да правя подобно Hо-Hе съобщество, но хич не ми се получи - майстор си трЕбе :nod:
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Хоста /Hosta /Функия

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Наскоро по повод ирисите и това,че не им знам имената,Влади ме мотивираше да си ги записвам,
защото иначе рискувам да си поръчвам такива,които вече имам! :lol: :lol: Ми то ми се случи с хостите!
Този Lakeside dragonfly го имам на две места! От глупост, от лакомия и от непомнене на имена!
Със сигурност - и защото много ме е впечатлил!Две поредни години съм си го поръчвала прилежно и съм си го получавала! :hihihi:
Ако се отвея и си го поръчам и трети път,ще е късметлийка някоя от вас!! :liubov2:
Благодаря ви за милите думи!! :tzeluvka:
Заключено

Обратно към “Градински цветя и растения”