Здравец

Публикувай отговор
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Здравец

Мнение от Роза1924 »

desitata, колко коренчета е тази туфа :o Изглежда и много висока. Моичките са 4 коренчета, но са ниски дребосъци. Да не би защото са на сянка? Направо съм засрамена :nod:
denitsavm

Re: Здравец

Мнение от denitsavm »

Ето го и моят врачански здравец :dovolen: Изображение не съм обърнала снимката, но и така става :dovolen:
Аватар
desitata
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1004
Регистриран на: Сеп 15, '10, 22:41
Местоположение: София

Re: Здравец

Мнение от desitata »

Преди две години беше едно коренче,/от Наа :liubov: .На пълен пек е само че миналата пролет посадих пред него клематис/от южната страна/,не че клематиса е пораснал повече от две клечки де :lol: .Та-на припек е на южно изложение и само по това време се вижда защото после кака му Патриция го задушава отвсякъде ето ги миналата година в дясно на снимката е цялата група а наш човек е в най-лявата частИзображениеуспял е две цветчета само да промуши нагоре :nod:
Аууу каква прелест,Дени ама как така врачанска :potekoha: .
denitsavm

Re: Здравец

Мнение от denitsavm »

Ами това си е дивак, от врачанския балкан и околностите на Леденика :nod: Имаш един корен :daaa:
Аватар
desitata
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1004
Регистриран на: Сеп 15, '10, 22:41
Местоположение: София

Re: Здравец

Мнение от desitata »

Aбе аз сях семена микс от здравец и имам една трева с подобна шума и таман си мислех да я скубна от саксията,но няма да откажа Врачанското чудо,такъв ли му е цвета в действителност/като на Бургунди Айс,за дружка :twisted: на розата/. :liubov: благодаря,Дени а ти от синия имаш ли си :hmmm: че не помня.
незабравка

Re: Здравец

Мнение от незабравка »

Два здравеца-единия е миниатюрно джудже,другия великан
Geranium Splendens
Изображение
Geranium Orion
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31684
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1027 пъти
Получил благодарност: 2384 пъти

Re: Здравец

Мнение от Мария Николова »

Руми, сега видях. Първата година бе толкова мижаво и изглеждаше, че няма да мръдне напред. Но от пролетта се засили. Догодина ще се удвои, ще видиш! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
незабравка

Re: Здравец

Мнение от незабравка »

Хималайския кичест розов здравец,който си купих от Стрелиция, беше покарал две листенца и баща ми като плевил го оскубал по погрешка.Мъка,мъка. :cry:
Аватар
evkall
Кафевар/ка/
Мнения: 999
Регистриран на: Дек 3, '09, 08:29

Re: Здравец

Мнение от evkall »

незабравка написа:Два здравеца-единия е миниатюрно джудже,другия великан
Geranium Splendens
Изображение
Geranium Orion
Изображение

Бих се кандидатирала тук ако може? ;)
Всеки ангел си носи посланието и това остава непроменено с времето!
Аватар
desitata
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1004
Регистриран на: Сеп 15, '10, 22:41
Местоположение: София

Re: Здравец

Мнение от desitata »

незабравка написа:Хималайския кичест розов здравец,който си купих от Стрелиция, беше покарал две листенца и баща ми като плевил го оскубал по погрешка.Мъка,мъка. :cry:
Аз го купувах миналата година -само да цъфне за да го видя кой е/ако не са го задушили братчедите му :stiskam: /и ще ти извадя.
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”