ЧРД denitsavm

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от дара »

Мила Дени,Честит Рожден Ден на патерица!Бъди жива и здрава,бъди щастлива и много късмет ,мила :tzeluvka:
Създай своето прекрасно кътче в Англия,тя не е толкова далеч от България. :tzvetentze:
Изображение
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 339 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от Di_Va »

Мила Дени, честит рожден ден със закъснение! :tzvetentze: :liubov:
Нека си здрава и щастлива, където и да се намираш по света! Нека ти е цветно и спокойно винаги и навсякъде, независимо от климат, сезон и прочие незначителни подробности :) ! Нека слънцето блести винаги в погледа и усмивката ти!
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5269
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 92 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от Daniela Pargu »

Честит празник мила!
Здраве, усмивки и сбъднати мечти да изпълват дните и нощите във всичките години пред теб! :tzvetentze:
denitsavm

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от denitsavm »

Благодаря отново на всички!

Ели, идвах си, но ходихме на море и в София бяхме за съвсем малко :snif: , което не ме оправдава, че не се обадих :oops: :oops: :oops: И сега не ми се смейте много, но се прибрахме с въшки :shock: , Ники ги прилепи от училище и докато го хвана вече имах и аз... отвратително е :eeeh: , та от трите дена в София, два и половина с това се занимавах .... едвам намерих сили да отида до близкия разсадник и да взема малко растения за тук, че както се сещате с тези цени тук, много малко мога да си купя :angel2: Видях се с Блу и Ноелката за последната ми вечер ... и така. Ноември ще си дойда за купона :angelche: Планирам седмица да поседя, и да пообиколя и да ви видя, че и без деца ще гледам да дойда :stiskam: , живот и здраве, сега четвъртък като ми платят ще си купя билети :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”