ЧРД denitsavm

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от kim »

Честит рожден ден, Дени! Бъди здрава, щастлива и обичана, там където си с любимите ти хора.
Честит празник! :tzvetentze:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от gabi123 »

Честита да си ,Дени!

Изображение
denitsavm

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от denitsavm »

Ехааа :liubov2: Благодаря на всички за пожеланията и любовта :liubov:

Първо ще ви настаня
Изображение

Ще ви сипя по питие

Изображение

и тортичка
Изображение

И ще ви разкажа с две думи - жива съм ... не съм ви забравила /това няма как да стане никога/ ... много ми е мъчно че не съм наблизо :snif: , много изпуснах забита в глупавите си дребни житейски глупости... но вече пак съм си аз :nod: , Имам си нова градина :ieeee: , тия дни боядисвам оградата, та да придобие вид като за снимка :angelche: , ама много вали като не съм на работа :| ... ще се активизирам ... имам и обещания да спазвам, та съм се зарекла да се включа активно във форума :stiskam:

Да ви кажа тия дни Ники си говореше с някой за приятелите и каза "Знаете ли, аз в България имам много приятели ... ама много ... аз не им помня имената на всички, ама майка ми ги знае!" Та и той си мисли за вас :gush: :gush: :gush:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от Kaira »

Честит празник, мила Дени! :tzeluvka:
Да си жива и здрава! Да имаш много късмет, да бъдеш много обичана и уважавана! Нека да си безкрайно щастлива! :tzvetentze:
Изображение
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от libra »

Дени,радвам се ,че сте добре!Поздрави на момчетата !
Чакам да пишеш тук.Идвала ли си БГ? :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от дара »

Мила Дени,Честит Рожден Ден на патерица!Бъди жива и здрава,бъди щастлива и много късмет ,мила :tzeluvka:
Създай своето прекрасно кътче в Англия,тя не е толкова далеч от България. :tzvetentze:
Изображение
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от Di_Va »

Мила Дени, честит рожден ден със закъснение! :tzvetentze: :liubov:
Нека си здрава и щастлива, където и да се намираш по света! Нека ти е цветно и спокойно винаги и навсякъде, независимо от климат, сезон и прочие незначителни подробности :) ! Нека слънцето блести винаги в погледа и усмивката ти!
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от Daniela Pargu »

Честит празник мила!
Здраве, усмивки и сбъднати мечти да изпълват дните и нощите във всичките години пред теб! :tzvetentze:
denitsavm

Re: ЧРД denitsavm

Мнение от denitsavm »

Благодаря отново на всички!

Ели, идвах си, но ходихме на море и в София бяхме за съвсем малко :snif: , което не ме оправдава, че не се обадих :oops: :oops: :oops: И сега не ми се смейте много, но се прибрахме с въшки :shock: , Ники ги прилепи от училище и докато го хвана вече имах и аз... отвратително е :eeeh: , та от трите дена в София, два и половина с това се занимавах .... едвам намерих сили да отида до близкия разсадник и да взема малко растения за тук, че както се сещате с тези цени тук, много малко мога да си купя :angel2: Видях се с Блу и Ноелката за последната ми вечер ... и така. Ноември ще си дойда за купона :angelche: Планирам седмица да поседя, и да пообиколя и да ви видя, че и без деца ще гледам да дойда :stiskam: , живот и здраве, сега четвъртък като ми платят ще си купя билети :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”