Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от iv.tarlen »

Джулс закачка закачка, ама наближава да стане плачка.Хубаво, че г-н Вълев не чете в форума.
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от viktoriaivanova »

JuliS написа:уДЖас, Тарлева... Така да ме излагаш.... :oops: ще видиш ти, като оздравея, и като си върна здравият вид и лъчезарен поглед , ще си върна да знаеш!!!! :mrgreen:
Хубаво мислех да си облека официалната рокля с пачка...ама не ми ходеше на патериците!!! ...и на червените шушони...

и да ви кажа, добре че беше Вики /Виктория Иванова/ , защото тайно бяха скрили рожденият ден на г-н Динко Тарлев, та тя спаси положението с подаръка, и то доста сполучливо и на място. Определено го изненадахме!
Вики Благодаря! :tzvetentze:
Зарадвах се, че можах да зарадвам рожденика и да спася положението. А аз обичам да се наричам поет, а не поетеса. Ами по примера на Анна Ахматова.(хоп, потупах се по рамото ) За нея са говорили в мъжки род : " Първокласен лирически поет" "Истински поет". Самата тя е харесвала това.

Стихотворението "Рожден ден", което се заблудих, че е влязло в книгата, но не е. Публикувам го тук за Динко Тарлев.
РОЖДЕН ДЕН

От старото вино налей
за младите твои години
и нашата песен запей.
Остави болката да премине.
Наздравица вдигам във чест
денят ти рожден да пребъде!
С клони маха зеленият кестен –
цветовете си за тебе събудил –
да напомни за онова светло момче,
дето винаги можеше всичко.
Ръждавее гласът на звънчето,
но недей и за миг да отричаш,
че към заник на дните човекът
не приема лесно раздяла,
и че пътища с радост пресечени
още иска главата му бяла.
Иска и още бели недели,
иска любов срещу всичко в замяна.
Сърцето е без възраст и без предел –
още звъни тая стара камбана.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от iv.tarlen »

Виктория този рожденик не е Динко Тарлев, а е Динко Вълев.Аз съм Тарлева, а той Вълев.Имахме си закачка, която продължи доста дълго.Нека я продължим, когато отидем отново на Кавала.Джулс ти тогава какво чете бе мила?Да не би, "Друг ще заобичам" или "Тази позакъсняла любов", о не сигурно "Трима души в една лодка". :hmmm: , :o , :daaa:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от dar »

Много си готина Джулс! Тъй като гледам повечето мъже около теб бяха. Пък и ние женките ти се радвахме :gush:
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от JuliS »

iv.tarlen написа:Виктория този рожденик не е Динко Тарлев, а е Динко Вълев.Аз съм Тарлева, а той Вълев.Имахме си закачка, която продължи доста дълго.Нека я продължим, когато отидем отново на Кавала.Джулс ти тогава какво чете бе мила?Да не би, "Друг ще заобичам" или "Тази позакъсняла любов", о не сигурно "Трима души в една лодка". :hmmm: , :o , :daaa:
Четох Рожден ден. Но беше друго, не точно това. Виж го в книгата - има го!
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от viktoriaivanova »

Да, Джулс. Знам кое си чела от книгата.
Този "Рожден ден" не е онзи "Рожден ден".
Така и тези години, не са онези години...
Вие сте заформили страхотен купон - видях ви във вихрен танц - Динко, Дар, Джулс. Съжалих, че не останах до по-късно, та да се врътна и аз на дансинга.
Другият път - никакво спане! :ieeemyzh:
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от polyabs »

Само аз не съм писала тук, но след Кавала имах още няколко пътувания и като Пантелей Пътник чак преди ден се завърнах у дома .... :ieeemyzh: Толкова красиви снимки сте направили че са достойни за фото изложба, направо онемях, аз чак толкова красив Кавала не го видях .... понеже гледах вас! :lol: ... ще кача моите тези дни, но не са много и не са толкова красиви, но ви има, запечатани в действие :)
Искам първо да прегърна Дал, защото не можах да го направя на тръгване :gush: а толкова исках ... Нямам думи - ти си невероятен човек, който виждах за първи път, но бях като залепнала от чар, излъчване и замах .... Всичко беше прекрасно измислено и направено - поклон! Благодаря за споделената любов и за прекрасните моменти.
Вале пожелавам на теб и близките ти здраве, щастие и само положителна енергия в новия дом! Да го напълните с нови идеи и нови мечти и нека те се превърнат в действителност! :liubov:
dal

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от dal »

Благодаря за хубавите думи и пожелания
Бъдете честити и здрави щастливи и скоро пак да се съберем и прегърнем :tzeluvka:

Кажете за червеното вино в бутилките големите , кой го донесе ? Спорим и има три мнения :lol:
Искам да съм сигурна , такова вино никога в живота си не съм пила , а не е като да нямам опит в тази насока
Бърже да признава :liubov:
Може и на лични , моля :tzeluvka:

Вчера си дойдох , ех розите са се хванали , бяха поливани ама дали ставри дали дедобог- нямам представа
Всичко е под контрол , закусвахме в шарените панички , в подарените синьо и бяло ядки сипахме...
картините окачих ама забравих да ви снимамм- залепнаха :tzvetentze:
всички мушкатени резници са се хванали до едно даже най малките нюню от калико дето пишеше ниски- и те
гуш
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от Di_Va »

Ха, ха, виното в бутилките от мин.вода Девин ли Дал? Мисля че биха две бутилки, ако питаш за него - аз го донесох и наистина виното е страхотно!
Не знам дали има познал от трите мнения :)
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 346 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: Среща в Кавала , Гърция - края март начало април

Мнение от МГХ »

Супер , дано са ти харесали шарените панички. :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”