Срещи по форумните градини 2017

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
wenche

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от wenche »

Хайдеее :ieeee: :ieeee:
И врънкайте за слънце, че няма да има какво да снимаме :hmmm:
bell

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от bell »

Искам слънце и при Венче!
Фотографският уъркшоп ще е изключително важен! В три учебни модула, всеки с продължителост по 3 минути и само голямо междучасие- кафе, приказки, кафе, приказки :liubov2: Ако, не успеем за третия час ще го обявим за свободен :hihihi:
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Julieta7777 »

Моята мечта .... на път да се сбъдне :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Точно от това имам нужда.... едни дребни подсказки и практически умения!!!! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
elena kirilova

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от elena kirilova »

не ме забравяйте ,искам с вас при Венче
искам да ида на поправителен у тях ..... ииииии ......дали пък няма да има борш чорбица :hihihi: отново
писна ми само работа,работа...липсвате ми :tzeluvka:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5595
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1837 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Тутти »

Margaritenia, НС(нейния син), НММ(майка й), Wenche и моя милост се организирахме и смело тръгнахме към розения рай на calico. Нали все го гледаме и все си мечтаем да го видим на живо, най-сетне стана възможно.
Колкото и да бяхме подготвени за гледките, не можахме да запазим разума си и се предадохме на емоциите и възторга при вида на розите, орехите, кътовете за отдих, басейна, зеленчуковата градина, всичко великолепно. А домакинята беше направила най-вкусната баница, най-съвършения крем-карамел, сладолед също имаше и сладко от домашни ягоди. Какво да иска повече един зашеметен любител-градинар. Изпаднахме в друга вибрация. Сякаш беше нереално. Спирам да говоря и само показвам, но да знаете, че снимките не успяват да дадат пълната представа. Уникално е.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Изображение
И говорихме с margaritenia и с Wenche, как всички се зарозяваме заради куража, който ни дават такива хора като calico, dal, Bell.......Вече не е невъзможно да има все повече хубави градини.

Благодариме ти, calico, за голямото сърце и грижата да ни е добре в твоя прекрасен дом.
И да добавя, че НМ е невероятен майстор, направил е красиви дървени тавани в къщата, като в Трявна, Копривщица, а зеленчуковата градина беше каталожна. Не бях виждала такава перфектна.
Calico, :liubov: :tzeluvka: :tzvetentze:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от dar »

Рози, рози и пак рози! Прекрасни са Калико! Чакам снимки и от зеленчуковия двор. Прегръщам ви
wenche

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от wenche »

Гледала съм стотици пъти снимките с розите на Calico, но изобщо не бях подготвена за емоцията при вида на тези чудовища.
Спомних си за един концерт, на който публиката не поиска бис, защото сетивата ни не можеха да понесат повече. Така се почувствах и пред твоите рози, Calico, екстаз до краен предел.
И пътуването до твоето царство беше изключително приятно - различен пейзаж, безкрайни простори, леки възвишения с меки извивки, прелест. Губих се само няколко пъти, но пък стигнах до места, до които иначе надали щях да отида.
Благодаря ти за прекрасния ден :tzeluvka: :tzeluvka: Догодина пак ;)
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5595
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1837 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Тутти »

Още малко от градината на calico.

:shock:
Изображение

:shock:
Изображение

:shock:
Изображение
:shock:

Изображение
:shock:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Emilly1212 »

Благодаря ти Тутти :tzeluvka: за тази споделена красота от градината на calico :liubov: ! Изумителни рози, огромни и пищни, аз никога не съм виждала на живо толкова много и големи рози! Прекрасни са!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от calico »

Сега виждам снимките на Тутти. Харесват ми :angelche:

Благодаря ти Тутти, благодаря на теб, на Венче, на Марги и нейната майка за прекрасния ден, дето ме дарихте с него. :liubov:

да, Венче :tzeluvka: - догодина пак
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”