Пролетна среща в Балкана

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Пролетна среща в Балкана

Мнение от iv.tarlen »

от iv.tarlen » Чет Дек 08, 2016 3:40 pm

Здравейте приятели!Снощи група централен Балкан и периферия да бъдем по-точни, се събрахме и стигнахме до едно и също решение.Празникът на розата и посещението на хижа или хотел с преспиване трябва да се отделят като мероприятия.
Който има желание да бъде на розобер е добре дошъл и всеки един от групата ще може да му съдейства за настаняване на хотел, къща за гости или спане при другарче/първата събота и неделя на м.юни 2017г/.
Датата за хижа и хотел ще бъде втората събота и неделя на м.юни 2017г./10,11юни 2017г/
Спряхме се на хотел Тонзос :
Стая с две легла - 50 лв.
Стая с две легла наета за един човек - 39 лв.
Апартамент с 4 легла - 100 лв.
ВИП апартамент - 115 лв
В цената е включена и закуска

и хижа Бузлуджа/стара/:
40места
31местаХ12лв./3стаиХ8места и 1стаяХ7места/
9местаХ14лв./1стаяХ4места и 1стаяХ5места/
Можем да се комбинираме на двете места, който иска повече екстри отива в Тонзос, а който не, отива в Бузлуджа/право на избор/.Има големи поляни, които позволяват палатки, барбекю, агне и т.н.След като отидем на място до хотела и хижата ще дадем още информация.Пишете дали сте съгласни, а може и други идеи.Поздрави от групата!


3,4 юни 2017г.
polyabs- хотел,стая с две легла - 50 лв.
calico- хотел,стая с две легла - 50 лв.








10,11юни 2017г.
polyabs - хотел,стая с две легла - 50 лв.
tili - хотел,стая с две легла - 50 лв.
kannamy - хижа,1мястоХ12лв.
Asarina - хотел,стая с две легла наета за един човек - 39 лв.
МГХ-???
сюзан- хотел,стая с две легла - 50 лв.
desi_slava - хотел,апартамент с 4 легла - 100 лв.???
daneda - хотел,стая с две легла наета за един човек - 39 лв.
libra - хотел,стая с две легла - 50 лв.
Гео, граф - хижа,2мястоХ12лв., може палатка
wenche - хотел,стая с две легла - 50 лв.
vasileva - хотел,стая с две легла - 50 лв.
calico - хотел,стая с две легла - 50 лв.
ToBo - хотел,стая с две легла - 50 лв.
milena02 - хотел,стая с две легла - 50 лв.
GIOIA(Джоя)- хотел,стая с ? легла
JuliS - хотел,стая с две легла - 50 лв.
sendi1966 - хотел,стая с две легла - 50 лв.
mariyanag - хотел,стая с две легла наета за един човек - 39 лв.,може хижа 1мястоХ12лв.,може палатка
Julieta7777 - хотел,стая с две легла наета за един човек - 39 лв.,може хижа 1мястоХ12лв.,може палатка
Донка Тодорова - хотел,стая с две легла - 50 лв.
viktoriaivanova - хижа,2мястоХ12лв.
Магдалена - хотел, 2 двойни стаи - 100лв.или 1 апартамент - 100лв.
qn4eto - ???
venetka70 - хотел,стая с две легла - 50 лв.

Желаещите до тази дата.
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от venetka70 »

Ако не е много нахално да помоля организаторите да питат дали малки кучета се приемат в тоя хотел, че дъщерята изпищя от сега. Не стига, че щели сме да абдикираме за два дни без да я питаме, ами и две кучета сме и оставяли. Та не можело ли поне мъника с нас да вземем.
Ако не става да се прехвърляме към палатковия лагер на време и да не заемаме местата на други желаещи.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
лалесъм

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от лалесъм »

Аз отсега нищо не мога да кажа освен , че имам голямо желание да се видим и че поне на едното събитие ще присъствам :liubov: По-вероятно второто с преспиване в хотела. Предполагам много от нас са в моето несигурно положение и искам предварително да питам ще се събират ли пари за нощувката и ще се прави ли цялостна резервация или всеки поотделно да си направи резервацията? Аз предпочитам втория вариант, за да не се обременяват излишно организаторите, но знам ли дали е най-удачният :hmmm:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 751 пъти
Получил благодарност: 1205 пъти

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от мечтица »

:snif:
лалесъм написа:Аз отсега нищо не мога да кажа освен , че имам голямо желание да се видим и че поне на едното събитие ще присъствам :liubov: По-вероятно второто с преспиване в хотела. Предполагам много от нас са в моето несигурно положение и искам предварително да питам ще се събират ли пари за нощувката и ще се прави ли цялостна резервация или всеки поотделно да си направи резервацията? Аз предпочитам втория вариант, за да не се обременяват излишно организаторите, но знам ли дали е най-удачният :hmmm:
Аз съм на същото мнение,
имам много голямо желание да се видим,да участвам в розобера,
но до юни още толкова далеч :snif: ,я камилата, я камиларя :hmmm:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от iv.tarlen »

Здравейте!Днес щях да имам отговор на вашите въпроси, но не можахме с ММ да стигнем до хотела и хижата.Имаше доста сняг и решихме да се върнем.Така че, ако времето позволи, другата седмица пак ще опитаме.Има телефони, но ние сме на принципа да отидем там на място и тогава ще пиша.Знам, че е доста далеч като дата, но поне на първо четене трябва да знаем приблизителната бройката, това с нищо никого не ангажира.Хотелите и хижите са с определен брой места и трябва да се направи правилната комбинация,
за да бъде за всички добре.Записвайте се без да правите уговорки и да се чувствате неудобно, много ясно, че ще има отказали се или възпрепятсвани, но ще има и новозаписали се/както каза Мария/.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от iv.tarlen »

Лаленце и аз съм за втория вариант, така всеки си носи отговорност за парите.Но трябва да отида и да уточня със собствениците, точно как ще стане.Вени и за кучета ще питаме, палатки, маршрути за разходка, барбекюта,алкохол, храна, списъкът с въпросите е готов, но не успяхме да стигнем.До края на м.декември
всички въпроси ще ги уточним.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от iv.tarlen »

Здравейте мили приятели!Времето накъся, затова подновявам темата за тази бъдеща среща.
Има промяна, а тя е касаеща мястото за спане.Хотел Тонзос отпада, поради малкото стаи с които разполага/половината хотел е в ремонт/.С ММ се качихме по-нагоре и се спряхме на Хижа Бузлуджа Нова, всеки може да разгледа в интернет.Там можем да се съберем до 120души, освен това на една ръка разстояние от тази хижа е хотел Еделвайс, бивша резиденция на сем.Живкови, хижа малка Бузлуджа, за която писах в началото и вила Диана.Ако се съберем повече има къде да настаним останалите хора.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от iv.tarlen »

Със стопанина на хижата се разбрахме така.Аз и ММ оставяме капаро и му предоставяме списък с броя на двойни, тройни и четворки стаи, също брой деца до 11г.за които се плаща половин цена.Той ще уточни стаите и когато всеки от нас отиде на рецепцията в хотела ще заплати на място своята стая и ще получи ключ за нея.Цената на едно легло е 20лв., в тези 20лв.има включена закуска.Който иска да бъде на палатка ще заплати 5лв.защото ще може да ползва тоалетна и баня в хижата.Кучета също могат да се водят,Вени беше питала за своето куче.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от iv.tarlen »

В тази хижа всяка стая има баня с топла вода, телевизор и безплатен интернет.Има две големи скари на поляните пред хижата, които ще ползваме.Вечерта можем да ползваме ресторанта, като нямаме ограничение какво да си вкараме като ядене и пиене.От нас се иска да си вземем дървени въглища, меса, салати, пиене, прибори и сгъваеми маси със столчета.С една дума да се подготвим за пикник с приспиване.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Пролетна среща в Балкана

Мнение от iv.tarlen »

Имам една молба, ако някой е по-свободен пред компютъра, нека да поеме списъка с никове и брой легла.Ако никой няма тази възможност, аз ще се постарая да го направя.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”