Седем години Хобикафе

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Седем години Хобикафе

Мнение от Мария Николова »

Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ
Мнение от JuliS » Нед Окт 16, 2016 10:20 pm

Бърз въпрос. :-)
Имаме ли вече дата за рожденият ден?
На деня ли ще си е или ще бъде изместен по рано?
Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ
Мнение от Мария Николова » Нед Окт 16, 2016 11:45 pm

Просто една от софийските девойки трябва да каже
Хайде започваме!
Датата?
Тази година 23 ноември се пада в сряда. Трябва да се реши предния уйкенд, или следващия ще бъде нашето събитие.
Да не се забравя, че по правило и при двата варианта ще има хора, на които не им е удобно.
Мястото?
Заведението при Ники, където бяхме миналата година, беше отлично попадение. :daaa:
Програмата?
Няма време за туткане, трябва да се започва още от вчера.
Знаем, че за огромно съжаление Ноелчето обяви, че се оттегля като главен организатор - в редиците на присъстващите.
Трябва ни някоя от креативните девойки-софиянки за вакантното място.
Мама Ли я броим за печена. ;) Да не се ослушва, а да събира миналогодишния идеен екип и да каже Хайде започваме! :daaa: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Мария Николова »

Боже, ами като не мога сега да се сетя къде четох Ноелчето, че тази година само ще помага!!! :ovtza: :ufff: :glupav:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
mama_li

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от mama_li »

След поста на Мария се чувствам длъжна да пиша, въпреки, че не ме бива много в това :(.
Много благодаря на всички за доверието, което имате в мен, но тази година не се чувствам способна да отговоря на очакванията. За да се направи добра организация, трябва да се следи изкъсо всичко случващо се тук. Да си призная, напоследък надничам набързо само в някои теми, за да не се изложа някъде, където съм поела ангажимент.
Вече съм писала и в другата тема, но пак ще кажа: време е нови хора да се заемат с организацията! Има много нови другарчета, които са активни във форума, прекрасни същества, пълни с идеи, нови виждания! Следят живота тук и са много наясно с всичко случващо се. Девина е подготвила много награди, изненади, които не бива да се пренебрегват. Толкова плам хвърли това момиче, въпреки, че няма да може да присъства. Предлагам да се свържат с нея и да стиковат нещата.

"Старите кучата" ще помогнем за осигуряване на място, където да се съберем. Не ни се сърдете, всеки има моменти на спадове в живота. Тази година е много тежка, с много и трудни промени за доста от нас. Всеки преминава през изпитанията, които му поднася живота, по свой начин. Имаме нужда от известна почивка и зареждане на батериите, за да можете да ни виждате пак такива, каквито ни познавате. Искрено се надявам да ни разберете! Ще се радвам да се съберем отново всички!
Много накъсано и объркано стана, но както казах, не ме бива много в това. :oops:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Миша »

Лиде, Ноелка ! :gush: :tzeluvka: Бъдете здрави !Всичко останало ще се нареди ,лека-полека :tzeluvka:

Сега за порастването ни и преминаването в първи клас :dovolen: .Ако не се намери някой/някои/, който/които да организират награди, викторини, игри със завързани очи и т.нат. предлагам просто да се съберем, да си поприказваме, да се посмеем и да се погушкаме, така, както само ние го умеем :liubov: .А пък официалната весела част- предлагам всеки или който може и иска , да извади нещо, което му е харесало във форума и да го прочете , все някой нещичко е пропуснал и това е шанс да запълни този пропуск , нещо от рода "Микрофона е ваш", в крайна сметка вече сме големи, цели 7 годинки правим, можем и без да ни водят за ръчичка ;) .А може и да направим едно показно кой от кой край идва-всеки да прочете нещо на своя диалект :idea1: , вижте темата за диалектите колко е интересна и весела :D Други идеи? Хайде, Рождения ден е наш, нека заедно си го направим неповторим !

Първи въпрос: кой се наема да извади бисерите във форума?
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
mama_li

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от mama_li »

Започвам с организационната помощ.
Първо - нека определим дата, за да се правят сметки на свободното време и да се ангажира заведение.
Ако е на 19-ти и Девина ще може да се включи за час-два, преди да отлети по-късно.
След това нека се преброим, колко души ще се съберем. Наемам се да обобщя списъка, въз основа на заявеното в темата присъствие - ник и бройка. Поне досега част от съфорумците са идвали с придружител/личен шофьор/ на срещите. Последния път при Саша се беше оформила прилична групичка от ВМ/вашите мъже/, на които никак не им беше скучно.
Вие сте на ход!
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Димана »

Само да предложа, дали може мястото да е в друг град, а не в София? В Пловдив, примерно, че е еднакво далеч на всички? :hmmm:
А за Варна да остане напролет, за градините в Балчик.
Ей тука си ги мисля разни...
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от nadin »

Аз подкрепям идеята да е в друг град и Пловдив е добре стига да има желаещи Пловдивчанки да се нагърбят :stiskam: :D
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Гео, граф »

И аз се присъединявам към вопъла на Мама Ли. Оказа се, че лежащоболен човек отнема невероятно много енергия и време. Така че и мен ме пишете аут :hmmmmmm: ... Но ми харесва идеята за друг град :daaa: :angelche: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
mama_li

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от mama_li »

Димана написа:Само да предложа, дали може мястото да е в друг град, а не в София? В Пловдив, примерно, че е еднакво далеч на всички? :hmmm:
А за Варна да остане напролет, за градините в Балчик.
Ей тука си ги мисля разни...
nadin написа:Аз подкрепям идеята да е в друг град и Пловдив е добре стига да има желаещи Пловдивчанки да се нагърбят :stiskam: :D
Подкрепям! Ключовият момент е в болднатия текст.
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от polyabs »

Ако няма желаещи пловдивчанки, може и старозагорчанки : Стз е на три часа път и от Сф и от Бс :daaa:
Тъй като до сега не съм присъствала мероприятието на обед ли е или вечер, с преспиване или не?
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”