Седем години Хобикафе

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Ава_и_мама »

За 10 Юни и аз се записвам за двойна стая ( за Ава? - не знам дали ще разрешат ), но ММ ще дойде. :gush:
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3452
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 232 пъти
Получил благодарност: 115 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от polyabs »

На рождения ден на форума раздавах семенца микс от топ карамфил - диантус барбатус, случайно намерих снимки и ще ви покажа какво да очаквате :daaa:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Ава_и_мама »

АУУУуууууууу !!! АХХхххх !!! ОХхххх !!! Ц ц ц ц !!!
КОГА ще свърши тази ледена епоха???
Искам ПРОЛЕТ!!! Искам цветя!!!
:tzvetoman: :tzvetoman: :tzvetoman:
rosi-m
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1986
Регистриран на: Ное 19, '14, 19:54

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от rosi-m »

qn4eto написа:Аз сея от години такъв на вид чесън, даде ми го съседка, с име "руски". Но сея не семена, а скилиди. Не съм сигурна, че е същия, и моят прави семенник, мен обоче са ме инструктирали да чупя семенниците, за да стават едри главите. И наистина става доста едър. На вкус е много лют - аз не мога да го хапвам, но за туршии е идеален, защото много лесно се чисти -само 5-6 скилидки прави, но едри. Ако някой иска - сега нямам, че съм го засяла, но като извадя -мога да изпратя.
Янче ако остане искам и аз
:tzvetentze:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Ава_и_мама »

rosi-m написа:
qn4eto написа:Аз сея от години такъв на вид чесън, даде ми го съседка, с име "руски". Но сея не семена, а скилиди. Не съм сигурна, че е същия, и моят прави семенник, мен обоче са ме инструктирали да чупя семенниците, за да стават едри главите. И наистина става доста едър. На вкус е много лют - аз не мога да го хапвам, но за туршии е идеален, защото много лесно се чисти -само 5-6 скилидки прави, но едри. Ако някой иска - сега нямам, че съм го засяла, но като извадя -мога да изпратя.
Янче ако остане искам и аз
:tzvetentze:
Ако може и за мен. Аз мога да дам от лук( вечно зелените пера) като направи малки главички.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”