Седем години Хобикафе

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от лалесъм »

На срещата по случай празника на форума обещах на някого червенолистен седум - моля да ме подсети, че забравих :oops:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Мария Николова »

За другите като мен, които сега виждаме и бавно вдяваме - ето за какво става дума. :mrgreen: http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... &start=750" onclick="window.open(this.href);return false;
Мернах нещо за печене на агне на открита поляна (демек чеверме), та да ръсна малко личен опит. ;)
Като започне да се върти агнето над жарта, върти се 8 часа и куср.
Поради което в последния момент моето гергьовско "чеверме" на времето на бърза ръка го трансформирах в "пълнено агне на фурна". Мислех, че за печенето ще ми искат майка си и баща си, но нищо подобно. С всичкото - ориз, подправки, олио, зелен лук, приготвянето и тока - калема показа едни 13 лева!
Много ми е рано още и не зная дали ще дойда. Но от толкова срещи зная, че в последния момент се случва по различни уважителни причини хора да се отказват. Значи, ако по него време реша да дойда, ще го мисля.
А за стикер изобщо не се замислям! :lol: Искам един. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 338 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Di_Va »

лалесъм написа:На срещата по случай празника на форума обещах на някого червенолистен седум - моля да ме подсети, че забравих :oops:
Лаленце, на мен не си обещавала, че аз не бях на срещата, но ако имаш повече, бих искала. Само че на пролет - март, април, става ли?
лалесъм

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от лалесъм »

Di_Va написа:
лалесъм написа:На срещата по случай празника на форума обещах на някого червенолистен седум - моля да ме подсети, че забравих :oops:
Лаленце, на мен не си обещавала, че аз не бях на срещата, но ако имаш повече, бих искала. Само че на пролет - март, април, става ли?
Записвам си :daaa: Ама да ме подсетиш напролет пак :angelche:
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Твърде е рано още,но мога да си правя планове и да мечтая.
Та, ако всичко се случи според желанията ми,
се записвам за 2 двойни стаи или 1 апартамент за втората събота/10 юни 2017г./. :daaa:
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от shoshy »

Записвам се за стикерите от сега. И от трите :daaa:
GIOIA(Джоя)

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от GIOIA(Джоя) »

renimoss написа:Виждам, че има мераклии за стикери. Мога да стъкмя една таблица и да записвам заявките докато JuliS каже, че можем да стартираме. Да отворя ли нова тема, да не затрупваме тази, и в коя секция да е - при Поръчки :?:
Рени,отвори :daaa:
В поръчки е добре,все пак е най следеният раздел :lol:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от libra »

лалесъм написа:На срещата по случай празника на форума обещах на някого червенолистен седум - моля да ме подсети, че забравих :oops:
На мен. :tzeluvka:
qn4eto
Кана кафе
Мнения: 524
Регистриран на: Дек 22, '09, 19:59
Местоположение: Силистра
Дал благодарност: 76 пъти
Получил благодарност: 84 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от qn4eto »

Искам да се запиша за всичко - за първо мероприятие, за второ, за стикери, за седуми .....Може ли на по-късен етап за сбирките, че точно по това време съм юбилярка и не са ми готови плановете. Иначе за стикери се записвам/х1бр от вид/ и ако остане седумче... :oops:
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от renimoss »

GIOIA(Джоя) написа:
renimoss написа:Виждам, че има мераклии за стикери. Мога да стъкмя една таблица и да записвам заявките докато JuliS каже, че можем да стартираме. Да отворя ли нова тема, да не затрупваме тази, и в коя секция да е - при Поръчки :?:
Рени,отвори :daaa:
В поръчки е добре,все пак е най следеният раздел :lol:
Ето темата за стикерите. Моля, давайте заявки тук http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 51&start=0
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”