Срещи по форумните градини 2016

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31530
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1730 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от Мария Николова »

О, боже! Имала си гадории, :twisted: а бих искала да ти е било толкова хубаво в Тутракан, че да не можеш да се откъснеш...
Да ти кажа, че в пратката има и ириси. За садене в градина. Ако имаш някакви колебания кое - как, ето виж тук в една чисто нова тема http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 73#p668873" onclick="window.open(this.href);return false;
има снимки на Vladislava как правилно да се засадят. Ако друг ще го прави вместо тебе, да види снимките, нали?
Всички гадории да изтекат като по бучка масло, без да влезат навътре, без да наранят душата ти! :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 49 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от къщичка »

Венет :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31530
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1730 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от Мария Николова »

Толкова съм ошашавена, в смисъл на сюрпризирана, :o :o :o :o :o че не зная от къде започна... :sthinking:
В сряда автобусът ми за София потегляше, когато телефонът ме извести, че имам есемес - пратка по Еконт за доставка в къщи. Звъня на моето момиче и се разпореждам Вени да не слага пратката за мен в буса с хрътките, защото пътувам и няма да ме намери. Ще дойда да си я взема в понеделник. И току що я разопаковах.
Ще започна от вътре на вън.
Защото ще започна с отварянето на кутията шоколадови бонбони Lindor. Свалих копринената оранжева панделка с оранжавееща ръчно изработена розичка с вързаното картонче с текст
Когато става
дума за шоколад...
съпротивата е безмислена
:D
............
Още няма да пиша имената.
Но бонбоните, потвърдено е от трите до сега, ... са само за хора като мен, които не се замислят за никакви калории! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Панделката с розичката и картончето си намериха място срещу панделката с розичка и картонче от първата кутия Lindor, от другата страна на изправената голяма "лалеена чиния" от nezabravka.
"Сила от притчите за... живота" Как обичам такива книжки - малки по формат, а много големи като съдържание! :gush:
Следват две опаковки по три странни, блъндикащи предмета с етикет на който пише и на български "Охлаждащи блокчета".
И всичко това в нещо, което е украсено през дъното до горе с резедава копринена панделка с голяма фльонга отгоре с кипра розичка (и тази панделка си намери постоянното място, за да напомня за сегашните минути :sheart: ). Нещото го виждам за пръв път - хладилна кутия!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Вече е време да разкрия, че всичко това е подарък от

Изображение

Изображение

Благодаря ви най-сърдечно, все още силно ошашавена, Юле :sbear: и Галинчо, :sbear: благодаря ви!!! Развълнувахте ме чак до там, да усещам, че имам сърце... Много ме трогнахте! Обичам ви! :sbear: :sbear: :sbear:
Защото ходя само на форумни срещи, значи на всяка среща ще трябва да ползвам хладилната кутия. Зареждам блокчетата си, хвърлям вътре кюфтаци и кутии сладолед :swink: и потеглям!!! Хахахахахаха! :slove: :ssvirka: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от JuliS »

Тъкмо взех да се притеснявам , че щоколада ще се разтопи! :mrgreen:
Радвам се Мари , че съм ти доставила мъничко радост. Толкова много подаръци съм получила от теб...а взе не намирах подходящият за теб. И на срещата в Дулово, най накрая разбрах че в Нова Загора няма хладилни чанти. А когато става дума за сладолед... или шоколад... :mrgreen: :mrgreen: съпротивата е безмислена!!! :tzvetentze: Много се радвам , че наистина те изненадах , и по всичко личи , че това е приятна изненада за теб! :tzeluvka:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
wenche

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от wenche »

Мария Николова написа:Толкова съм ошашавена, в смисъл на сюрпризирана, :o :o :o :o :o че не зная от къде започна... :sthinking:
В сряда автобусът ми за София потегляше, .......
Така значи, Мери е била в София, аз ли само не разбрах или е била инкогнито :svekurva:
Мери, какво ще кажеш по въпроса :svekurva:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31530
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1730 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от Мария Николова »

Виновна съм, Вени! :sbow: :sblush:
Приех отдавнашните покани от martaadams, някъде в един пущинак оттатък Костинброд и от Тутти, някъде в срещуположната посока - и двете далеч извън града. Само за трийсетина минути прекъснахме прехода от точка А до точка Б на любимия ми площад Славейков :sheart: за едно кафе и за да изпълня заръката да си избера една книга за спомен. Ако се впусна да се срещам с всичките ми скъпи форумни другарчета-сафиянчета, трябваше да препускам с изплезен език 3 дена. А аз мързелувах 3 дни само на сладки приказки и на красотите, които двете градини предлагат.
Застреляй ме, ако щеш, като се видим - я тук, я на ЧРД7! :oops:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от Di_Va »

Я, какви срещи са се вихрили!!!
Мерко, да си жива и здрава, ти която не се отказваш да си главният инициатор на повечето от тях! :tzeluvka: :liubov:
Светлите домакини - шапка ви свалям за щедрото гостоприемство, за лъчезарните усмивки и широките сърца! На тези срещи по снимките може да се разгадае настроението и човек се чувства зареден, без дори да е присъствал! :tzvetentze:
wenche

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от wenche »

Мария Николова написа:Виновна съм, Вени! :sbow: :sblush:
Приех отдавнашните покани от martaadams, някъде в един пущинак оттатък Костинброд и от Тутти, някъде в срещуположната посока - и двете далеч извън града. Само за трийсетина минути прекъснахме прехода от точка А до точка Б на любимия ми площад Славейков :sheart: за едно кафе и за да изпълня заръката да си избера една книга за спомен. Ако се впусна да се срещам с всичките ми скъпи форумни другарчета-сафиянчета, трябваше да препускам с изплезен език 3 дена. А аз мързелувах 3 дни само на сладки приказки и на красотите, които двете градини предлагат.
Застреляй ме, ако щеш, като се видим - я тук, я на ЧРД7! :oops:
Ще ти мисля наказание Изображение
elena kirilova

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от elena kirilova »

браво бе Мери,браво на тебе :snif:
ми поздравявам те
следващия път подмини отново Костинброд докато пътуваш за онзи пущинак ,който знам къде е

повече няма да коментирам нищо за твойто пътешествие
стигнала си до онова място ,а можеше да ме видиш на пътя и мене
ей така ,за една целувка
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31530
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1730 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2016

Мнение от Мария Николова »

Лени, на отиване още от входната табела на Костинброд - та до изходната табела, все за теб си мислех, мила. :gush: И се оглеждах, ако градината ти е по този път, да не я пропусна. Непрекъснато въртях глава ту на ляво, ту на дясно. :lol: Обаче воланът не беше в моите ръце... :snif:
Убий ме, стеснявам се в чужда кола да кажа "тук спри, там спри". :oops: И особено пък на човек, когото от един час познавам.
Не се сърди, :sbear: ще се видим на ЧРД-то. :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”