СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2225 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

DOBI написа:Добре сте се позабавлявали и да ви кажа честно добре че беше Мария да ме подсети че достта отдавна не съм влизала във форума и не съм се забавлявала с вас-има няма повече от 2 години май.Е имам си извинителни причини от лично естество,но не е тука мястото да спамя с тях.
Ето вече мога, Доби, очи в очи да ти благодаря за прекрасното лого на форума ни, което е твое творение. Благодаря от името на всички, които ядохме тортата с твоето лого, :gush: :gush: :gush: от името на всички, които не можаха да дойдат и само точиха лиги за тази невиждана торта!!! :gush: :potekoha: :gush: :gush: :potekoha: :gush: :potekoha: Благодаря ти, мила! :gush: Жива и здрава да си ти и всички твои хора!!! :liubov: :daaa:

Руми, нали знаеш, че не съм професионалистка, от любителите съм :oops: - все някак се получава с малко повече мерак. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от rumivarna »

А, вярно пропуснах тортата! Преглъщам тука на сухо, но пък ми се е зародила една идея....Ама сега няма да я казвам :ieeemyzh:
Кой изяде чашата :lol: И логото :hihihi:
Последно промяна от rumivarna на Ное 25, '13, 15:16, променено общо 1 път.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от orkud »

ДОБИИИИИИИИИИИИИ, радвам ти се и те прегръщааам :liubov: :liubov2: :ieeee: :ieeemyzh:
roselover

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от roselover »

Ах, така се радвам за вас! :gush: :gush: :gush:
Аватар
PPetrova
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Юни 22, '11, 10:51
Местоположение: Сливен

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от PPetrova »

Пак повтарям -следващата среща на 4 и половина години,ако искате на Флората в Бургас,не защото е до Сливен,ами да ни е кеф.
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от DOBI »

orkud написа:ДОБИИИИИИИИИИИИИ, радвам ти се и те прегръщааам :liubov: :liubov2: :ieeee: :ieeemyzh:
радвам се че си харесвате логото! Радвам се че съм дала нещо хубаво и хората са доволни - на мене само толкова ми трябва! Искам да дарявам щастие - е не винаги ми се получава, но.....старая се :dovolen:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от ida_ili64 »

От събота сме на ново място и нямам интернет в къщичката. Днес , след като оставих ''Шефчето'' на работа, палнах колата и след 25 км стигнах заветния Макдоаналд -ура ! :ieeemyzh:
Та веднага тук, на срещата :nod: се метнах...ЩАСТЛИВКИ сте вие, дето сте били там!!! :daaa: Ама и мен ми напълнихте душата, жалко, че не мога да чета и препрочитам всичко над едно кафе тук, но прибера ли се в Германия другата седмица, ще си чета на воля :ieeemyzh: .
Чудесна организация,Мим :daaa: , ама изобщо и не съм се съмнявала. Невероятна торта, и браво на идейника и сътворителя й! :daaa: И гледайки логото в кафяво, се питам, не е ли време вече наистина да се постави в истинския си цвят на заглавната ни страница :hmmm: ,все пак това бе оргинала на Доби, спечелил наградата навремето.
Хйде, на ден-ден 5 се надявам и аз да съм от ухилените муцунки на срещата ;) :daaa:.
Сега ще си пътувам, усмихвайки се!
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Магдалена »

:dovolen: За тайната на тортата
Радвам се, че на всички ви е харесала и стана снимка на седмицата!
Момичетата ме питаха дали не съм я донесла от Благоевград, няма как, далече е!
Но направата не беше сложна.Просто издирих фирми в Ст.Загора, които се занимават с такава дейност.След консултация с Латоя относно качеството ,избрах Сладкарски изделия Перла,които имат онлайн каталог- поразгледах,прецених, проведох няколко разговора с управителя,уточнихме размера,формата,цвета.Изпратих по имейл логото,формата на чашката да се види и те така!Макар,че за логото имаше питанки!Не зная обаче кой изяде логото и чашката,да вземат да си признаят! То,логото, не е за изяждане! :liubov2:
И разбира се не мина без участието на Мария ! :tzeluvka: :tzeluvka:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от libra »

Срам ме е ,но не и да си призная ,че чак сега виждам тези кадри-следих до известно време организацията,но сюмлимния момент съм изпуснала!
Но не и тортата ,чудех се къде е имало купон и не го откривах :ufff:
Мога само да съжалявам,че не съм била и аз там! Страхотни сте :Главният аниматор,Уникалната Торта,Нейният Приносител,Усмихнатите Физиономии !
Много мило ми стана ,че и логото е било на тортата и че Доби е разбрала,че ни липсва и не сме я забравили! :liubov: :tzeluvka:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Димана »

Най-после и аз да ви се "отчета" с усмивките от моя фотоапарат.
Само усмивки да беше...А то и рожден ден, имен ден, настроение и цветя, естествено. :D
С Ани се чудехме дали сме улучили заведението, защото снимката на входа, беше правена през време, когато имаше листа.
Обаче гледката на двора ни навя мисълта, че сме на прав път.
Изображение

Влизаме вътре и ни посрещат познати и непознати физиономии, ама на всички е изписано щастие.
Първо видяхме рожденичката и съпругът и, който стана герой на деня, че ни я доведе от мнооого далеч.
Изображение

Оказа се, обаче, че имаме и именничка - Саша.
Изображение

Започна се великато местене на маси, за да се съберем всички заедно. Скрихме погледите на сервитьорите, защото те твърдяха, че е невъзможна тази подредба. ;)
Да, ама не. Не знаеха, че си имат работа с жени, които намират място в най-невъзможни позиции на всяко цвете, хеле пък роза. :D Успяхме !!!
Изображение

Среща на високо равнище...
Изображение

Среща на емоционално равнище...
Изображение
Такава среща имаше Оркуд с всяка участничка в срещата, защото подари на всички девойки полускъпоценни камъчета, като обясняваше за тяхното послание.
Моето се оказа много ценен от китайците камък, направо китайски диамант. :D

Хубавото ми впечатление от срещата се засили и от присъствието на младите господа, придружаващи darina1960. Разбрахме, че били и участници в градинарските подвизи на Дарина.
Изображение
Вижда се и Мария, която щрака красивите госпожици, които бяха с майките си.
Надяваме се да ги хване и тях "цветарската болест". :stiskam:

Ценни съвети от тежката артилерия.
Изображение

Грийни със заветните резници. Само вижте latoyasz колко внимателно ги пипа.
Изображение

Ето и още снимки, които нямат нужда от коментар.
Изображение

Изображение

Изображение


Спирам дотук, засега, защото Tiny Pic нещо засече.
To be continued
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”