Срещи по форумните градини 2017

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от liubami »

Прекрасна Тути,благодаря ти за хубавия ден!Бързам да ви покажа Ема запленена от аромата на Madame isaac periere :ieeee: Изображение
И снимка на уникалните хортензии подарък от Тути Изображение
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1434
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 299 пъти
Получил благодарност: 433 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Ема »

Люба, надвесила съм се над Сашка Кентска, но това не е толкова важно :D
Важното е, че бяхме отново в прекрасната градина на Тутти :liubov:
И аз благодаря на милата и гостоприемна Тутти, чиято градина винаги е отворена за посещения :tzvetentze:
И за неверотните букети хоретнезии, които ни набра :sheart:

Снимки не правих, но на края не можах да се въздържа да не щракна най-голямата и красивата паникулата, която съм виждала :o
Люба застана пред нея не за да позира, а за да се види размерът ѝ.

Изображение
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от dar »

Тутти, прекрасна градина! Сигурна съм, че сте си прекарали невероятно :gush: Напоследък съм запленена от хортензиите. Защо на моята паникулата изгоряха някои от цветове? Толкова хубава беше, независимо че е много по-малко от твоята.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5593
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1835 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Тутти »

Моята има лека сянка в най-горещите следобедни часове и обилно поливане. Може би затова е огромна.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от iv.tarlen »

Тути, как се идва в твоята градина, със специална покана или по-всяко време, стига да си там?. :tzvetentze:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от dar »

Тутти написа:Моята има лека сянка в най-горещите следобедни часове и обилно поливане. Може би затова е огромна.
Тутти, колко е годишна? И моята е с такова разположение, но май сгафих веднъж с полива нето
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5593
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1835 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Тутти »

dar написа:
Тутти написа:Моята има лека сянка в най-горещите следобедни часове и обилно поливане. Може би затова е огромна.
Тутти, колко е годишна? И моята е с такова разположение, но май сгафих веднъж с полива нето
Не се притеснявай, и твоята като се вкорени стабилно, ще стане едра. Моята е на единадесет години вече, баба Паникулата, имай търпение.
Когато градината мине пет годишна възраст, че и повече, ако условията й са осигурени (слънце според нуждите и вода, според необходимостите), става цялостен самостоятелен, саморегулиращ се организъм. Забелязвам, че вече полагам наистина минимални грижи. Напоследък много пътувам, имам работа, която ми заема време и само си пия кафето и си обикалям, безгрижно. Не е като преди години, само да скубя и да чопля, тогава нямах време да се наслаждавам.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от dar »

Тутти написа:
dar написа:
Тутти написа:Моята има лека сянка в най-горещите следобедни часове и обилно поливане. Може би затова е огромна.
Тутти, колко е годишна? И моята е с такова разположение, но май сгафих веднъж с полива нето
Не се притеснявай, и твоята като се вкорени стабилно, ще стане едра. Моята е на единадесет години вече, баба Паникулата, имай търпение.
Когато градината мине пет годишна възраст, че и повече, ако условията й са осигурени (слънце според нуждите и вода, според необходимостите), става цялостен самостоятелен, саморегулиращ се организъм. Забелязвам, че вече полагам наистина минимални грижи. Напоследък много пътувам, имам работа, която ми заема време и само си пия кафето и си обикалям, безгрижно. Не е като преди години, само да скубя и да чопля, тогава нямах време да се наслаждавам.
Тутти, използвам точно тук, след този пост да ти благодаря за идеята за мулчирането на градината с окосената трева. Ако някой не е пробвал да пробва. Наистина ефекта е голям. Много по-малко плевели и въобще не копам. Благодаря ти мила за идеята! :gush:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5269
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 92 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: Срещи по форумните градини 2017

Мнение от Daniela Pargu »

Туттии :sheart: :sheart: страхотна хортензия!Страхотна!
И аз имам такава баба ,и е на сянка, и поливам,амаа....
твоята е уникална!
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”