Поредица "Здрач"

Публикувай отговор
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от Blue sky »

И аз не вярвам да остане незавършена, заради парите, натиска и заради очевидната любов на Стефани към творението й. А и четох интервю с нея по въпроса, много ядосана, но предполага, че след забравих кой проект, щяла вероятно да го завърши.
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от vodo-leika »

Снощи започанах последната книга - усещам, че ще ми е Фаворитът! Не искам да свършваааа :svekurva: :svekurva: :svekurva:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от vodo-leika »

Изчетох я :shock: ! Ей така изглеждам днес - :shock: , снощи до 3 часа четох последната!
А само на мен ли така ми се струва или книгата предполага продължение? :hmmm: Не знам защо, но някак мога да си представя продължение...
Между другото много се надявам да направят свестен филма( и двете му части) към последната, дори докато четях, точно това си представях - колко хубаво може да бъде филмиран!
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от nadetoabromova »

Така ме запалихте с тази книга че работа не мога да подхвана :lol: ,а шефовете ми счупиха телефона да им правя справки като че ли "не знаят" че чета през работно време :hihihi:е тоя интернет голяма работа цццццц
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от Blue sky »

гледам тези дни музика от филма и се чудя, защо не мога да се накарам да го гледам :hmmm: страх ме е да не си разваля хубавата представа за героите и събитията, която имам в главата си. То вече стана спойлера де, защото и без да искам, видях лицата на Бела и Едуард, така че, не върви вече аз да си представям мои си, но пък примерно, дали Роуз на филма е така красива, както я описва Стефани :hmmm: ей такви мисли минават в празната ми глава :oops:
Хайде посъветвайте ме, след като и за книгата от вас се зарибих, :liubov: :tzeluvka: :tzvetentze: Тити, Мория
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от Titi »

Blue sky написа:гледам тези дни музика от филма и се чудя, защо не мога да се накарам да го гледам :hmmm: страх ме е да не си разваля хубавата представа за героите и събитията, която имам в главата си. То вече стана спойлера де, защото и без да искам, видях лицата на Бела и Едуард, така че, не върви вече аз да си представям мои си, но пък примерно, дали Роуз на филма е така красива, както я описва Стефани :hmmm: ей такви мисли минават в празната ми глава :oops:
Хайде посъветвайте ме, след като и за книгата от вас се зарибих, :liubov: :tzeluvka: :tzvetentze: Тити, Мория
Не смей да го гледаш и да се разочароваш тотално, аз направих тази грешка, ти недей я повтаря. Даже не са се и постаралали да наподобят героите на това, което е описала Стефани Майер. Скоро гледах Властелина на пръстените и си помислих как може дъщерята на елфския крал да я направят неземно хубава? Значи, има начин. Само дето режисьорита на Здрач не са го научили още.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от Moria »

Блу, дъщеря ми чакаше с огромно нетърпение премиерата на Новолуние. Чудех се къде ще я водя да го гледа, тъй като нямаме кино в Русе. Тя обаче не издържа. Изтеглила си го един ден , гледала ги и ми се обади бясна, разочарована и...бе нямам думи.
Аз вече веднъж се изказах много крайно , че гледането на филмите особено ако си чел книгата е загуба на време. :hmmmmmm:
Всеки обаче възприема различно нещата. Незнам, ако все пак се изкушаваш да го видиш бъди наистина готова да ти развали впечатленията.
Особено пък Новолуние е толкова нескопосано направен, че направо си мисля как хора които не са чели книгата разбират за какво въобще става дума.
Изображение
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от Blue sky »

Аааааааа, няма значи, благодаря за напътствията. Знаех си аз че ще е нещо такова. А пък аз си имам една представа за Едуард, която адски ме кефи и не искам да губя, и която, признавам след дълго чудене, как пък така ми излиза в главата на готово, се сетих че е от друга поредица. За която ей сега ще отворя тема, че да ви питам има ли някой фен ;) .
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от 5ia »

Филма , на фона на книгите, е наистина буаааааа. Но пък аз не съжалявам, че го гледах, защото по този начин мога да изкажа мнение. Но си мисля за две различни неща - книгата е в главата ми, такава каквато искам. А филма е доказателство, че режисьора няма достатъчно фантазия и средства.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Поредица "Здрач"

Мнение от vodo-leika »

На мен първият филм ми хареса. Нямах изградена представа нито за Едуард нито за Бела и може би заради това се получи така. Единствено актьорът, който играе Джейкъб изцяло се препокри с някаква първоначална идея в главата ми. Едуард си го представях по-възрастен и с тъмна коса, доста ретро като излъчване.
Вторият филм ми доскуча на моменти, някак малко протяжен ми беше. Интересно ми е обаче как ще филмират следващите. До колкото разбрах последната ще е в две чатси, както направиха и с Хари Потър.
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”